Ostatni, już finałowy odcinek programu Ninja Warrior Polska okazał się nie być najszczęśliwszym dla jednego z uczestników, który przeżył poważny wypadek. Jak teraz czuje się Krzysztof Spławski?

„Uczestnicy mierzą się z legendarnym torem, który sprawdza determinację w dążeniu do celu!”. Tak głosi hasło przewodnie licencjonowanego programu Polstu Ninja Warrior Polska. Program cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Jak sami przyznają jest on bardzo emocjonujący, a przede wszystkim wciągający. Stacja wyemitowała już 2 sezony, jednak zapowiada się, że widzowie doczekają i trzeciego. A może i więcej.

Właśnie podczas finałowego odcinka programu doszło do chyba pierwszego w historii polskiej wersji programu tak poważnego wypadku. Jeden z uczestników – Krzysztof Spławski – spadł z dużej wysokości. Kto ogląda ten program, wie iż uczestniczy są zabezpieczeni na wypadek upadku. Specjalne baseny dostosowane, aby go łagodzić jak widać nie zawsze się sprawdzają. Krzysztof bowiem spadł niestety w tak niefortunny sposób, że nie trafił do basenu. Cała widownia wraz z prowadzącymi zamarła. Na szczęście obecny na planie zespół medyczny zareagował szybko, jednak czy uczestnik wyszedł bez szwanku?

Ninja Warrior Polska – wpis na Instagramie

Niestety tego jakiego typu obrażeń nabawił się uczestnik nie wiemy. Sprawę skomentował Jerzy Mielewski: „Krzysztof jest po badaniach i opuścił już szpital. Krzysiu, życzymy ci dużo zdrowia i wierzymy, że jak na prawdziwego wojownika przystało, wrócisz jeszcze na tor Ninja Warrior”.

Sam uczestnik postanowił sam zwrócić się do swoich fanów poprzez media społecznościowe. Jak widać po wpisie Krzysztof musi czuć się już o niebo lepiej, ponieważ zdobył się nawet na mały żart. Na swój instagramowy profil wstawił mema! A więc czy obrażenia były duże czy też nie, wyszedł z tego obronną ręką.

„My w tamtej chwili zamarliśmy, teraz wiemy, że jesteś prawdziwym NINJĄ! 👏” – pisała jedna z fanek pod zdjęciem.

„Mam nadzieje, że nie doznałeś dużej kontuzji Krzysztof, wspaniale się Ciebie oglądało w @ninjawarriorpolska, świetne umiejętności i wspaniały występ.👏Czekam na Twój udział w przyszłym roku 🙌” – kwitowała inna.

Zobacz również: