Monika Zamachowska nowa fryzura

Kobieta zmienną jest – to powiedzenie idealnie pasuje do Moniki Zamachowskiej, która postawiła na odważną zmianę fryzury. Jak widać, jesień sprzyja celebrytkom, bowiem Monika Zamachowska nie jest jedyną kobietą z pierwszych stron gazet, która zdecydowała się zmienić swój image. 

Monika Zamachowska przypomina teraz kogoś innego

Monika Zamachowska po blisko trzech dekadach pracy dla Telewizji Polskiej wreszcie znalazła więcej czasu dla siebie. Póki co nie związała się na stałe z żadnym nadawcą, a dzięki temu możemy obserwować jej wzmożoną aktywność w mediach społecznościowych.

Widzimy, że Zamachowska stawia na zdrowy styl życia, w którym dokonała wielu zmian. Ostatnią z nich jest zmiana fryzury. Gwiazda zdecydowała się dodać nieco blondu do swoich włosów. Naszym zdaniem, nowa fryzura wyraźnie odmłodziła Zamachowską. Podobnego zdania są też jej fanki i fani, którzy zauważają jeszcze jedną rzecz. Ich zdaniem Monika Zamachowska jest teraz podobna do… Sami zobaczcie zdjęcie w nowej fryzurze i spróbujcie odgadnąć. Jeśli się nie uda, pod fotką napisaliśmy odpowiedź.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Na wszelki wypadek poprosiłam o odrobinę blondu na tę jesień… . #dawidkrynicki #hairdesign #pandemiahairstyle

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

Już wiecie? Jeśli nie, to podpowiadamy, co sądzą fani. Ich zdaniem, Monika Zamachowska przypomina teraz… Małgorzatę Rozenek! Oczywiście, wątpimy, by taka była intencja Zamachowskiej, choć niczego też nie wykluczamy. A Wy jak tam? Zauważacie podobieństwo? 

Komplementy pod adresem Zamachowskiej

Pod postem Moniki Zamachowskiej zrobiło się bardzo słodko. Posypały się komentarze. Wszyscy są wręcz zachwyceni jej rozjaśnionymi włosami.

„Bardzo ładnie pani wygląda fryzura i w ogóle tak naturalnie naprawdę super”, „Ale młodziutko w tej fryzurze” „Bez makijażu – 30 lat mniej. Nieźle” – czytamy w komentarzach. Uwagę przykuwa zwłaszcza ten ostatni, bo rzeczywiście Monika Zamachowska na fotce pozuje bez makijażu.

A tutaj obiecane zdjęcie Małgorzaty Rozenek. I jak, widzicie podobieństwo pomiędzy Rozenek a Zamachowską? 

  1. Bożenka z „Klanu” pochwaliła się swoim nowym domem. Wielu z nas chciałoby tak mieszkać 
  2. Najtrudniejsze pytania z „Milionerów”. Weź udział w wielkim teście wiedzy
  3. Justyna Żyła na intymnym nagraniu. W pewnym momencie film się urywa…

Zobacz również: