Śmierć Księcia Filipa spadła niczym grom z nieba. Wszystkie światowe media wzięły na tapet życie 99 latka. Szybko pojawił się też temat wnucząt księcia, i tego co Rodzina Królewska planuje. Między innymi stąd narodził się temat zdjęcia księcia Filipa z lat młodości. Głosem internetu okrzyknięto Harry’ego „kopią” dziadka.

Książę Filip zmarł 9 kwietnia 2021 w wieku niemal okrągłych 100 lat. Zaskoczenie na Wyspach Brytyjskich i na całym świecie było o tyle duże, że monarcha wyszedł niedawno ze szpitala. Jak donosiły media miał się czuć dobrze i powoli wracać do sił. Stało się jednak inaczej. Teraz Rodzina Królewska przygotowuje się do pochówku księcia.

Wedle dzisiejszych doniesień medialnych tematem numer jeden jest właśnie ukazana lista gości na uroczystości. Mimo tego temat starego zdjęcia Księcia Filipa nie cichnie. Zaś profil Chrisa Jacksona piastującego funkcję fotografa Rodziny Królewskiej wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem.

[irp]

Chris Jackson jednym zdjęciem poruszył cały Internet

Na instagramowym profilu Chrisa Jacksona pojawiło się niedawno zdjęcie okładki magazynu francuskiego tygodnika Paris Match. Okładka ta jest o tyle szczególna, że ukazuje zdjęcie młodego Księcia Filipa. Pod wpisem Brytyjczyka pojawiła się masa komentarzy o podobieństwa Księcia ze zdjęcia do Harry’ego. Temat szybko podłapały media.

Przypomniał mi się dzisiaj ten niesamowity zabytkowy magazyn @parismatch_magazine z 1957 roku, który kupiłem kilka lat temu. Byłem zdumiony, gdy tylko to zauważyłem. Zawsze przypomina mi o wyjątkowych, historycznych punktach odniesienia, które zapewnia fotografia Royal. Przednia okładka przedstawia fantastycznie uprzejmego księcia Filipa podczas trasy koncertowej z Królową, sprawdź moje historie, aby zajrzeć do środka – czytamy we wpisie Chrisa Jacksona.

Jak to wygląda waszym zdaniem? Czy dziadek z wnuczkiem faktycznie są do siebie tacy podobni?

źródło: Instagram

[irp]

Zobacz również: