Amazon Prime jak co roku zorganizował 2-dniową wyprzedaż. Nie trzeba wykupywać subskrypcji, a sprzęt elektroniczny zakupisz nawet kilkaset złotych taniej. Więcej informacji poniżej.

Jak wspomnieliśmy rzeczona wyprzedaż odbywa się co roku. Są to 2 wyjątkowe dni, kiedy przeceny na Amazon Prime są naprawdę korzystne. Tego roku miała ona odbyć się już w lipcu, jednak z wiadomych przyczyn zostało to przełożone. Promocja o nazwie Amazon Prime Day rozpoczęła się już dziś i potrwa do jutro. Dlatego trzeba reagować szybko. Jak zdążyliśmy już rzucić okiem okazji jest całkiem sporo. Jeśli planowałaś zakup sprzętu elektronicznego to może być dobry czas, aby w końcu się zdecydować.

Amazon Prime Day, czyli dwa dni cenowych okazji

Wspomnieliśmy też wcześniej, iż aby uzyskać dostęp do promocji nie trzeba wykupywać subskrypcji. Trzeba jedynie skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego, co wymaga rejestracji. Przy okazji przypomnimy, iż na wielu platformach wymaga to podania swoich danych bankowych, które zostaną wykorzystane po zakończeniu okresu próbnego. Dlatego też po upływie tych 30 dni trzeba dopilnować, a by zrezygnować usługi, aby subskrypcja nie była kontynuowana.

Przechodząc jednak do meritum sprawy, czyli oferty promocyjnej Amazon Prime Day. Jako, że oferta jest dosyć obszerna wybraliśmy kilka najbardziej interesujących aukcji, które mogą być też atrakcyjne dla Was. Więcej zaś możecie zobaczyć w linku poniżej.

Przede wszystkim w ofercie znalazły się takie firmy jak Samsung czy Xiaomi, które w tym momencie cieszą się chyba największym zainteresowaniem wśród użytkowników. W zależności od modelu przy zakupie jednego z nich możemy zaoszczędzić od 50-200 złotych. Sporo zaoszczędzimy również przy zakupie czytników lub słuchawek – tu możemy zaoszczędzić około 130 złotych. W ofercie znalazły się także tablety i komputery, tu jednak rabat nie będzie tak spory, ale może wpadnie wam coś w oko. Warto przepatrzeć kilka ofert.

ABY PRZEJŚĆ DO STRONY AMAZON PRIME KLIKNIJ TUTAJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT OFERTY PROMOCYJNEJ.

Zobacz również: