Jasnowidz Jackowski i Władimir Putin
Krzysztof Jackowski i Władimir Putin (fotomontaż)

Już nieraz po wizjach, które wygłaszał Krzysztof Jackowski na Polaków spadł blady strach. Tak jest i tym razem. Jasnowidz Jackowski jak zwykle odpalił transmisję na Youtube. Temat jego monologu był zupełnie inny. Jednak w pewnym momencie wywołany przez jednego widza do tablicy został Władimir Putin. Jackowski podjął rękawice i zobaczył coś… przerażającego. Czy naprawdę to się dzieje, czy czeka nas wojna!?

Krzysztof Jackowski twierdzi, że Putin już zaczął to robić

Kolejny raz Jasnowidz Jackowski spotkał się ze swoimi najwierniejszymi widzami na transmisji na żywo na swoim kanale na Youtube. Rozpoczął, jak zwykle, od wygłaszania opinii na temat bieżących wydarzeń w Polsce a także na świecie.

Następnie przyszedł czas na wizje. Tym razem najciekawsza z nich dotyczyła sytuacji w Polsce. Krzysztof Jackowski zobaczył coś niepokojącego. Coś, co będzie się działo z rządem Mateusza Morawieckiego. „Duży zgrzyt w obecnym rządzie i pan premier mi się kojarzy. Ten tydzień, nie wiem, czy chodzi o ten tydzień, który mamy dzisiaj, czy o przyszły, ale będzie on kluczowy” – zauważa Jasnowidz Jackowski.

Jednak nie to, podczas jego wizji było najistotniejsze. Jeden z widzów postanowił poznać zdanie Jackowskiego na temat tego, czy Władimir Putin zaatakował Polskę? To, co odpowiedział wizjoner z Człuchowa zaskoczyło i wmurowało w ziemię wszystkich. Choć już wcześniej wypowiadał się na tematy wojenne, czy o rzekomej III wojnie światowej, to nigdy nie wypowiedział takich słów, jak teraz.

Władimir Putin zaatakuje Polskę, dojdzie do wojny?

W ostatnich dniach na temat Rosji jest bardzo głośno. Światowe media donoszą, że Władimir Putin kolejny raz pręży muskuły. Rosyjskie sił zbrojne wystrzeliły bowiem hipersoniczny pocisk manewrujący, o dźwięcznie brzmiącej nazwie Cyrkon. O teście poinformował media szef Sztabu Generalnego Walerij Gierasimow. Próba miała miejsce na Morzu Białym.

Choć nic nie wskazuje na to, by próba miała jakikolwiek związek z Polską. Nawet najmniejszy element nie zgadza się w tej układance, to jeden z Internautów nawiązując zapewne do tej sprawy, zapytał Jackowskiego o to, czy Władimir Putin zaatakuje nasz kraj.

Jasnowidz Jackowski długo się nie zastanawiał. Odparł krótko, ale rzeczowo: „Rosja obserwuje co się dzieje”. Dało się zauważyć, że te słowa wywołały wśród internautów obserwujących jego transmisję na żywo spory niepokój. Błyskawicznie zaczęły pojawiać się pytania, co one oznaczają, czy czeka nas wojna? Czy jest coś, o czym jasnowidz wie, ale nie chce lub nie może powiedzieć? Krzysztof Jackowski nie rozwinął jednak swojej myśli na tyle, by odpowiedzieć wprost na pytanie, czy Władimir Putin uderzy na Polskę.

Oczywiście mamy nadzieję, że do czegoś takiego nigdy, przenigdy nie dojdzie. Nic też na to nie wskazuje, a cała sytuacja pozostaje w sferze domysłów Internautów, a także samego Jackowskiego. I oby tak już pozostało. Nie ma co panikować, bowiem żadne znaki nie wskazują na to, by Władimir Putin ostrzył sobie zęby na Polskę.

źródło: Youtube, Super Express, mat. prasowe

  1. Ludzie będą masowo umierać z powodu koronawirusa? Profesor Simon ostrzega wszystkich
  2. Niepokojące odkrycie w Wuhan. Koronawirus groźniejszy niż wszyscy przypuszczają?
  3. Lech Wałęsa kpi z biednych. Odrażające zachowanie byłego prezydenta

Zobacz również: