Robert Lewandowski na fali sukcesów! o więcej wcale nie zamierza jej tracić. Polski piłkarz właśnie obronił pracę magisterską. Ciekawi co wybrał na jej temat? Możecie być zaskoczeni.

Jeszcze niedawno pisaliśmy o ogromnym sukcesie piłkarza podczas ostatniej gali wręczenia nagród UEFA. Robert Lewandowski bowiem zdobył tytuł tegorocznego najlepszego piłkarza świata. Piłkarz pochwalił się tym ogromnym wyróżnieniem w mediach społecznościowych. ZOBACZ WIĘCEJ

Niewiele wcześniej Lewandowski wraz ze swoją drużyną Bayern Monachium wywalczył Puchar Ligi Mistrzów. Bundesliga i Puchar Niemiec też dostał się w ich ręce. O tym pisały wszystkie europejskie media. Co więcej pisały również o samym Lewym. Polak w wieku 32 lat osiągnął ogromny sukces nie tylko swój, ale i Polaków. Można pokusić się o stwierdzenie, iż jest on naszą dumą. Na domiar tego wszystkiego piłkarz w tym samym czasie zakończył pisanie pracy magisterskiej.

Robert Lewandowski – temat pracy magisterskiej

Robert Lewandowski z magisterką! – brzmi świetnie. Piłkarz właśnie ukończył kolejny etap nauki w warszawskiej Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Tym wydarzeniem pochwalił się nawet nie on sam, ale szkoła. Raptem przedwczoraj na jej stronie ukazał się wpis ze zdjęciem Roberta Lewandowskiego, który trzyma swoją pracę magisterską. Władze EWS są wyraźnie dumne z posiadania takiego studenta. To już nie pierwszy raz kiedy publikują sukcesy piłkarza. To jednak ten ostatni wpis o Robercie Lewandowskim cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem. A świadczy o tym sama ilość polubień i komentarzy pod zdjęciem.

Co ciekawe jak się dowiedzieliśmy Robert Lewandowski wybrał bardzo ciekawy temat swojej pracy magisterskiej. Mianowicie – siebie samego. A raczej jego karierę. Tytuł pracy brzmiał: „RL 9. Droga do sławy”. Z pewnością ciekawa byłaby taka lektura.

„Wczoraj „czwórka” z Hertą Berlin a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. Dziś

Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką. Serdecznie gratulujemy” – czytaliśmy we wpisie warszawskiego EWS.

Zobacz również: