Filip Chajzer o nowej aukcji. Internauci znów niezbyt zadowoleni

1

Filip Chajzer napytał sobie ostatnio biedy. Wielu fanów od niego odeszło, jednak mimo to równie wielu z nim zostało. Prezenter jednak wciąż nie może pozbyć się krytyki ze strony odbiorców.

Filip Chajzer znany lekko mówiąc z mało taktownych wypowiedzi w telewizji i nie tylko wciąż nie ma zamiaru znikać z mediów. Wydaje się, że ostatnio głośne „chajzerowanie” poszło w niepamięć, a sam prezenter zrobił się nieco ostrożniejszy z tym co mówi publicznie. Jak pisaliśmy, po niektórych wydarzeniach wielu fanów odeszło. Ci złośliwsi na odchodne nieraz wspominali o kwestii „sławnego tatusia”. „Niestety to nie wystarcza” – wtórowali inni.

Filip Chajzer o nowej aukcji

Już trudno teraz mówić o jakimkolwiek wybielaniu się Filipa Chajzera, bowiem jak mówiliśmy prezenter TVN od jakiegoś czasu stroni od wszczynania afer. Tym razem postanowił on zostać inicjatorem „zbiórki” na rzecz Bohaterów Warszawy. Co więcej podjął w tym celu współpracę z portalem allegro.pl raz siepomaga.pl.

Dzięki tej inicjatywie powstała specjalna aukcja (link: allegro.pl/oferta/lot-widokowy-z-przewodnikiem-i-filipem-chajzerem-9679472002?ut), na której można wylicytować lot samolotem podczas, którego będzie można przeżyć – jak gwarantuje sam Filip Chajzer – niepowtarzalną lekcję historii. Deklaruje również, iż „całkowity dochód z aukcji trafi do Bohaterów Warszawy”.

Czy warto? To na pewno. Niezaprzeczalnym jest, iż sama akcja jest dobrym pomysłem, a przy okazji możemy pomóc. No właśnie pomóc, niekoniecznie wszyscy mogą. Jak czytamy w komentarzach pod wpisem prezentera, internauci z dużą aprobatą przyjęli tę wiadomość, jednak, ich uwagę zwrócił jeden szkopuł: dlaczego to jest aukcja, a nie zbiórka?

„Zawsze troszkę rozczarowuje mnie fakt, że takie super akcje inicjatywy to aukcje. Wiem, że nie przebije bogatych, więc odpuszczam. A gdyby tak zrobić losowanie? Wpłacamy po jakiejś kwocie, a po osiągnięciu pewnego progu losowanie…” – pisała jedna z komentujących.

„Chyba 5 tysięcy metrów. Filip to ty za free polecisz? Dorzuć chociaż 3% do wykonywanej sumy” – dodał inny.

„Super akcja , chociaż nie dla mnie takie kwoty, życzę powodzenia” – podsumowała jedna z obserwatorek.

View this post on Instagram

Ciągle walczę dla Powstańców. Jak umiem. Wspólnie z @allegropl chce Was zaprosić do niezwykłej aukcji🙌. To licytacja lotu samolotem Cessna 172🛫. W rejs zabierze Cię zawodowy pilot z rodziny Powstańców Warszawskich👨‍✈️. Wspólnie ze zwycięzcą aukcji w locie wezmą udział: Filip Chajzer – dziennikarz i inicjator zbiórki @siepomaga Bohaterom oraz przewodnik Muzeum Powstania Warszawskiego @1944pl , który podczas lotu będzie opowiadał o przebiegu walk powstańczych w sierpniu i wrześniu 1944 roku. To niepowtarzalna okazja, by przeżyć lekcję historii z innej, niepowtarzalnej perspektywy z wysokości około 500 metrów. Zapraszam! LINK W BIO ⚠️ Całkowity dochód z aukcji trafi do Bohaterów Warszawy 🇵🇱

A post shared by Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer) on

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ