Filip Chajzer napytał sobie ostatnio biedy. Wielu fanów od niego odeszło, jednak mimo to równie wielu z nim zostało. Prezenter jednak wciąż nie może pozbyć się krytyki ze strony odbiorców.

Filip Chajzer znany lekko mówiąc z mało taktownych wypowiedzi w telewizji i nie tylko wciąż nie ma zamiaru znikać z mediów. Wydaje się, że ostatnio głośne „chajzerowanie” poszło w niepamięć, a sam prezenter zrobił się nieco ostrożniejszy z tym co mówi publicznie. Jak pisaliśmy, po niektórych wydarzeniach wielu fanów odeszło. Ci złośliwsi na odchodne nieraz wspominali o kwestii „sławnego tatusia”. „Niestety to nie wystarcza” – wtórowali inni.

Filip Chajzer o nowej aukcji

Już trudno teraz mówić o jakimkolwiek wybielaniu się Filipa Chajzera, bowiem jak mówiliśmy prezenter TVN od jakiegoś czasu stroni od wszczynania afer. Tym razem postanowił on zostać inicjatorem „zbiórki” na rzecz Bohaterów Warszawy. Co więcej podjął w tym celu współpracę z portalem allegro.pl raz siepomaga.pl.

Dzięki tej inicjatywie powstała specjalna aukcja (link: allegro.pl/oferta/lot-widokowy-z-przewodnikiem-i-filipem-chajzerem-9679472002?ut), na której można wylicytować lot samolotem podczas, którego będzie można przeżyć – jak gwarantuje sam Filip Chajzer – niepowtarzalną lekcję historii. Deklaruje również, iż „całkowity dochód z aukcji trafi do Bohaterów Warszawy”.

Czy warto? To na pewno. Niezaprzeczalnym jest, iż sama akcja jest dobrym pomysłem, a przy okazji możemy pomóc. No właśnie pomóc, niekoniecznie wszyscy mogą. Jak czytamy w komentarzach pod wpisem prezentera, internauci z dużą aprobatą przyjęli tę wiadomość, jednak, ich uwagę zwrócił jeden szkopuł: dlaczego to jest aukcja, a nie zbiórka?

„Zawsze troszkę rozczarowuje mnie fakt, że takie super akcje inicjatywy to aukcje. Wiem, że nie przebije bogatych, więc odpuszczam. A gdyby tak zrobić losowanie? Wpłacamy po jakiejś kwocie, a po osiągnięciu pewnego progu losowanie…” – pisała jedna z komentujących.

„Chyba 5 tysięcy metrów. Filip to ty za free polecisz? Dorzuć chociaż 3% do wykonywanej sumy” – dodał inny.

„Super akcja , chociaż nie dla mnie takie kwoty, życzę powodzenia” – podsumowała jedna z obserwatorek.

Zobacz również: