Omer z Więzień Miłości

Niestety nie mamy najlepszych wieści dotyczących serialowego Ömera. Z Turcji dochodzą informacje, które mogą poważnie zaniepokoić fanów aktora. Erkan Meric najwyraźniej ma jakiś problem. Co takiego dzieje się gwiazdą „Więźnia miłości”?

Erkan Meric powinien drżeć o swoją przyszłość?

Przystojniak znad Bosforu wielką karierę zawdzięcza głównie roli zamkniętego w sobie biznesmena z serialu „Więzień miłości”. Wiele wskazuje na to, że tak już chyba zostanie. Erkan Meric już zawsze będzie dla widzów Ömerem Kervancıoğlu.

Wszystko z powodu samego aktora, który nie robi nic, aby to zmienić. Tak naprawdę Erkan Meric od dłuższego czasu zajmuje się przede wszystkim życiem towarzyskim. Natomiast kompletnie nie skupia się na projektach zawodowych. Dość powiedzieć, że mężczyzna nie zagrał w żadnym serialu od czasów „Więźnia miłości”, czyli od 2018 roku.

Marcelina Zawadzka pokazała jak mieszka. Niektórym aż kopara opadła

Jeśli ciekawi Was czym zajmuje się obecnie Erkan Meric, to wystarczy przejrzeć jego konto na Instagramie. Spotkania towarzyskie ze znajomymi, wesela przyjaciół, wizyty u rodziny to teraz główne zajęcia aktora. Oprócz tego, serialowy Ömer Kervancıoğlu namiętnie kręci filmiki, których bohaterką jest jego biała kotka Bella. Równie często pokazuje swój przydomowy ogródek. Fani znają już chyba to miejsce tak dokładnie, jak swoje własne mieszkanie.

Pewnie wielu z Was zastanawia się z jakiego powodu gwiazda serialu „Więźień miłości” nie pracuje przy żadnym nowym serialu? Inni aktorzy, tak jak chociażby jego była partnerka Hazal Subasi, co rusz pojawiają się w jakimś innym projekcie. 

Zdaniem dziennikarzy Erkan Meric jest zbyt wybredny. To z tej właśnie przyczyny mężczyzna nadal siedzi w domu zamiast występować przed kamerą. Wydaje się, że jeśli Turek nie zmieni swojego postępowania to niedługo rzeczywiście stanie się bardziej tureckim celebrytą niż aktorem.

Maryla Rodowicz przeżywa dramat. Jej przyszłość stanęła pod znakiem zapytania?

Czy Wy także uważacie, że gwiazdor powinien wziąć się do pracy? Chcielibyście zobaczyć go w jakiejś innej roli niż Ömer Kervancıoğlu z serialu „Więzień miłości”? Czekamy na Wasze opinie.

Zobacz również: