Kasia Kowalska dumna z córki Oli?

Kasia Kowalska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Mało kto pamięta, jednak, że Kowalska reprezentowała nasz kraj na konkursie piosenki Eurowizja w 1996 roku. Kto wie, czy wkrótce popularnością swojej mamie nie dorówna Aleksandra Yoriadis. W ostatnim czasie koncentruje na sobie uwagę setek tysięcy osób. Trzeba przyznać, że jest na czym zawiesić oko.

Kasia Kowalska musi być dumna ze swojej córki Aleksandry

Zapewne, kiedy Kasia Kowalska spogląda na zdjęcia, które córka zamieszcza w Internecie, duma rozpiera ją na całego. Aleksandra Yoriadis to piękna kobieta, która złamałaby niejedno męskie serce. Oczywiście nie podejrzewamy Oli o takie zamiary. Zwłaszcza, że widać, że jej serce jest już zajęte.

Od jakiegoś czasu Ola Yoriadis zamieszcza na swoim Instagramie odważne zdjęcia. Po twarzy to wykapana mama, ale Kasia Kowalska, zdaniem wielu fanów, nigdy nie odważyłaby się aż na takie fotki. Teraz jednak ma prawo być dumna z córki, która zyskuje olbrzymią popularność. Do rozpoznawalności mamy zapewne jeszcze jej daleko, ale pierwszy krok już wykonała.

Zresztą zobaczcie sami na poniższych fotkach, jak prezentuje się Aleksandra Yoriadis. Coś czujemy, że niejednemu mężczyźnie może zrobić się gorąco.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez (@olahontaz)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez (@olahontaz)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez (@olahontaz)

Córka Kasi Kowalskiej, Ola Yoriadis na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje projektowanie. Próbując znaleźć powody, dla których odważne zdjęcia Oli robią aż taką furorę, trzeba sobie przyznać, że są one bardzo naturalne. Nie widać tutaj Photoshopa, innych programów do obróbki zdjęć, czy na siłę upychanych filtrów. Reasumując, doskonałe ciało na niedoskonałych fotografiach wydaje się być mieszanką niemal wybuchową. Taką, która przyciąga ludzi na masową skalę. Kasia Kowalska ma prawo być dumna ze swojej córki i z tego, jaką sympatią cieszy się w Internecie.

Izabella Krzan onieśmieliła wszystkich. Przez wiele dni będzie się o niej wszędzie mówić

źródło: Instagram

Zobacz również: