Izabella Krzan skradła show

Oj, działo się podczas 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Zachwycające, porywające występy największych, czy dopiero co wschodzących gwiazd polskiej estrady, ale to nie wszystko. Show skradła Izabella Krzan, a konkretnie mówiąc jej kreacja i długie, jak do nieba nogi.

Izabella Krzan skradła całe show w Opolu

Na 57. Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu pojawiło się wiele znanych szerszej publiczności gwiazd, czy dopiero wschodzące talenty, których gwiazdy zamierzają rozbłysnąć w najbliższych miesiącach. Cały wzrok przyciągnęła na siebie jednak Izabella Krzan.

To między innymi Golec uOrkiestra, Viki Gabor, Cleo, Sanah, Enej, Natalia Zastępa, De Mono, Alicja Szemplińska rozgrzali telewidzów niemalże do czerwoności.

W całą imprezę doskonale wpisała się prowadząca koncert w Opolu Izabella Krzan, która w opinii wielu Internautów skradła całe show. Do dziś, wielu z nich nie może wyjść z zachwytu, patrząc na to, jaką kreację zaprezentowała wydaje się, że dopiero wschodząca gwiazda Telewizji Polskiej.

Była Miss Polonia i jej suknia to absolutny hit tejże, a jakże gorącej nocy. Izabella Krzan postawiła na odważną kreację. Nie dało się nie zauważyć mocno wyciętego dekoltu. Wszyscy zachwycali się też zwiewnym spodem, który raz po raz odsłaniał jej długie, jak do nieba nogi. 

Piękna Izabella jeszcze na długo pozostanie gwiazdą Internetu. Ci, którzy nie oglądali koncertu na żywo, usilnie szukają jej zdjęć. Te prezentujemy poniżej. Ci z kolei, którzy podziwiali jej wygląd na żywo, chcą sobie przypomnieć jej przepiękną stylizację. A także nie ma co ukrywać, nogi.

Trzeba przyznać, że to o Opolu miało się mówić najwięcej. Jednak Izabella Krzan sprawiła, że teraz ona jest na pierwszych stronach branżowych gazet i portali. Cóż za wejście smoka!

„Piękny wieczór, wspaniali artyści i cudowna publiczność! Do zobaczenia niebawem” – skomentowała ten wieczór Krzan.

Izabella uchyliła też rąbka tajemnicy, skąd zaczerpnęła inspiracji na suknię, którą wszyscy mogli podziwiać w Opolu. To projekt Pauliny Wesołowskiej z Madonna Atelier. Zresztą zobaczcie sami, jak prezentowała się piękna prowadząca Koła Fortuny, a w przeszłości także Miss Polonia i uczestniczka konkursu Miss Universe.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

źródło: Instagram 

Zobacz również: