TOP wpadki podczas seksu

Seks towarzyszy nam tak długo, jak znany jest świat. Jedni traktują go jako dodatek do wielkiej miłości przy stałym związku, a dla innych to tylko zabawa, rozrywka i zmienianie partnerek, czy partnerów seksualnych jak rękawiczki. My jednak dziś nie o tym, a o wpadkach podczas seksu. Zapewne każdemu z Was, podczas miłosnych uniesień przydarzyło się coś dziwnego. Coś, co rozbawiło Was do łez, albo nie chcielibyście tego pamiętać i nigdy więcej powtórzyć. To jednak nic przy tym, co za chwilę przeczytacie. 

Oto najzabawniejsze wpadki podczas seksu

Przesuwaj poniższe zdjęcia, klikając „następny”, aby poznać najzabawniejsze wpadki podczas seksu. Daj koniecznie znać w komentarzu, która z nich najbardziej przypadła Ci do gustu! No to jak, zaczynamy? Pewnie, że tak!

[ngg src=”galleries” ids=”2″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

Natalia Siwiec opuszcza majtki. Tylko nieliczni dostrzegli widok na drugim planie

Ciekawe statystyki nt. seksualnych doznań Polaków zaprezentował portal Medonet, który jest częścią grupy Onet. 

Okazuje się, że średnio stosunek w Polsce trwa 13 minut. Statystyki pokazują też, że większość Polaków, bo aż 68% jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. Zastrzeżenia ma jedynie 9%.

Ciekawa jest też inna statystyka, mówiąca o tym, że 71% Polaków (wiek 15-49 lat) uprawia seks przynajmniej raz w tygodniu. Miłośnikom liczb i statystyk z pewnością nie spodoba się fakt, że z roku na rok średni stosunek Polaków trwa krócej. Obecnie średnia wynosi 13 minut i jest niższa o kilka minut od tego, co było kilka lat temu. Ciężko tak naprawdę jednoznacznie wywnioskować, dlaczego tak się dzieję.

Uprawiasz często seks? Poznaj niesamowite odkrycie amerykańskich naukowców

Obniża się za to wiek inicjacji. Statystyczny Polak pierwszy seks zaliczył w wieku 18 lat, a jeszcze kilka lat temu mówiono o średniej w granicach 18,5 roku życia.

Masz psa? Pod żadnym pozorem nie dawaj mu do jedzenia tych rzeczy

Dajcie koniecznie znać w komentarzu, czy podobają Wam się zaprezentowane przez nas wpadki podczas seksu. A może uchylicie rąbka tajemnicy ze swojej sypialni (no dobra, niekoniecznie sypialni) i opiszecie swoje największe przeboje? Czekamy z wypiekami na twarzy!

Zobacz również: