Anna Mucha

Anna Mucha to aktorka, która kojarzona jest głównie z produkcją „M jak miłość”. Jak się jednak okazuje teraz gwieździe puściły nerwy i postanowiła na swój sposób zakpić z TVP. Coś nam się wydaje, że to, co zamieściła na Instagramie niekoniecznie spodoba się władzom Telewizji Polskiej. Czyżby szykował się konflikt, pomiędzy aktorką a jej pracodawcą?

Anna Mucha odniosła się do koncertów TVP

Choć Anna Mucha nie może narzekać na brak obowiązków, to wydaje się być mocno sfrustrowana faktem, że z powodu pandemii koronawirusa odwoływane są kolejne spektakle z jej udziałem. Do tego stopnia, że w niezbyt wybredny sposób skomentowała na Instagramie odbywające się w tym samym czasie koncerty TVP.

Anna Mucha na Instastory pokazała ujęcia, jak ogląda „Wakacyjną Trasę Dwójki” to, co przykuło jej uwagę to publiczność, a konkretnie brak masek na twarzach tysięcy osób koncertujących z TVP.

Ile jest dzisiaj osób chorych, ponad 900? Bardzo bym chciała, żeby ktoś mi odpowiedział na pytanie: dlaczego ja nie mogę grać i nie mogę pracować? Też dobrze śpiewam, też wypełniam amfiteatry i teatry – napisała wyraźnie rozzłoszczona tym faktem Anna Mucha.

Mucha dała wyraźnie do zrozumienia, że jej zdaniem to hipokryzja ze strony Telewizji Polskiej. W podobny sposób jakiś czas temu na łamach „Plejady” wypowiadała się Maryla Rodowicz. Nestorka polskiej sceny muzycznej zakpiła sobie nawet, że TVP może wszystko.

Jak myślicie, czy w tym, co napisała Anna Mucha coś jest? Czy rzeczywiście brakuje konsekwencji w ostatnich działaniach w związku z pandemią koronawirusa? Spektakle są odwoływane, a koncerty, gdzie tysiące ludzi nie stosują żadnej ochrony odbywają się, jakby nigdy nic. To rzeczywiście zastanawiające, ale ocenę pozostawiamy Wam.

źródło: Plejada, Instagram

Zobacz również: