Michał Wiśniewski to od ponad dwudziestu lat celebryta z ekstraklasy polskiego show-biznesu. Mimo faktu,  że piosenkarz od pewnego czasu stracił na rozpoznawalność, to wciąż w Polsce jest grono osób,  które bacznie śledzi jego życiowe i artystyczne poczynania. Warto w tym miejscu dodać,  że w ostatnim czasie u lidera Ich Troje dzieło się bardzo dużo. W marcu ubiegłego roku Wiśniewski oświadczył swojej żonie, że chciałby rozwodu. Dominika Tajner mimo prób ratunku małżeństwa zgodziła się na żądania męża. Para przestała być małżeństwem pod koniec września ubiegłego roku. Dziś się okazuje,  że Michał zbyt długo sam być nie zamierzał.

Michał Wiśniewski i jego kolejny ślub

Michał Wiśniewski w 1995 roku współtworzył zespół Ich Troje. Apogeum popularności zespołu przypadło jednak dopiero po nowym milenium. Zespół Wiśniewskiego był na samym szczycie popularności. Reprezentował nawet nasz kraj na konkursie Eurowizji. Wiśniewski przez ostatnie 20 lat zasłynął również z innego powodu. Wokalista był aż czterokrotnie żonaty – z Magdą Femme (1996-2001), Mandaryną (2002-2006), Anną Świątczak (2006-2011) i Dominiką Tajner (2012-2019). Z kolei dziś media obiegła informacja o kolejnym ślubie Michała. Tym razem wygląda na to, że piosenkarz po prostu się wygadał w wywiadzie.

Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość. Zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak. – powiedział na antenie TVP Michał Wiśniewski.

Przypomnijmy,  że z doniesień medialnych wynika,  że nową żoną Michała Wiśniewskiego ma być tajemnicza Paulina. Kobieta ma mieć 35 lat i podchodzi z Warszawy. Podobnie jak Michał posiada już czworo dzieci.  Z zawodu ma być prawnikiem. Na początku jesieni kolorowa prasa informowała,  ze nowa miłość Michała Wiśniewskiego wprowadziła się do jego legendarnej willi w Magdalence. Na dodatek wciąż nie wyjaśniły się plotki na temat ciąży tajemniczej kobiety.

Myślicie,  że tym razem Michał Wiśniewski spotkał miłość swojego życia?

Źródło: TVP

Zobacz również: