Anna Mucha to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka kilka lat temu zasłynęła przede wszystkim za sprawą w związku z Kubą Wojewódzkim. Niestety ich miłość nie okazała się wieczna. Kuba i Anna w pewnym momencie zdecydowali się rozstać. Po roku aktorka była już w nowym związku. Jej partnerem okazał się Marcel Sora. Dla wielu byli wręcz parą idealną. Bardzo często pokazywali się na przeróżnych balach oraz premierach. Niestety od początku zeszłego roku na temat związku Muchy i Sory napływały bardzo niepokojące wiadomości. Czyżby ojciec dzieci Anny Muchy postanowił odejść od popularnej aktorki?

Anna Mucha i Marcin Sora

Anna Mucha i Marcin Sora zostali parą w 2008 roku. Oboje poznali się niedługo po powrocie Anny ze Stanów Zjednoczonych, gdzie kończyła prestiżowe studia aktorskie. Ich związek od samego początku wyglądał na bardzo udany. Anna od czasów związku z Kubą Wojewódzkim wykazywała delikatną chęć posiadania dzieci. To, co jej się nie udało z królem TVN, wyszło z Marcelem. Dziś Anna posiada dwójkę dzieci — syna i córkę. Niestety w ostatnim czasie pojawiło się wiele informacji na temat jej związku z dotychczasowym partnerem. Wynika z nich jasno, że najprawdopodobniej miłość Muchy i Sory dobiegła końca.

Dowodem na potwierdzenie tej tezy może być komentarz do sprawy magazynu „Twoje Imperium”. Na jego łamach mogliśmy przeczytać między innymi, że Marcel Sora został napotkany na ulicy w objęciach tajemniczej kobiety. Według świadka wyraźnie było widać, że oboje byli wyraźnie ku sobie. „Towarzyszka mężczyzny bez skrępowania tuli się do niego i w upojeniu wdycha zapach jego wody kolońskiej. On zaś zdaje się nie wzbraniać przed tymi wyrazami sympatii — czytamy w „Twoim Imperium”. Czyżby to był dostateczny dowód na koniec długoletniego związku Anny Muchy? Jak na ten moment aktorka nie odniosła się do sprawy.

Kuba Wojewódzki i Anna

Polecamy takżeSkandal u Wojewódzkiego! Przyjął symbol mordu Polaków

Kryzys w związku Anny Muchy spotęgowały z pewnością liczne wiadomości na temat jej relacji z Kubą Wojewódzkim. Dawni kochankowie zaczęli się często pojawiać razem w mediach społecznościowych. Raz mogliśmy być świadkami zdjęcia Kuby, który pozował na tle damskich nóg. Według internautów ich właścicielką miała być Anna. W drugiej sytuacji Kuba siedział w towarzystwie dzieci. Tu również internauci wykazali na wątek Anny Muchy, do której miały należeć chłopiec i dziewczynka ze zdjęcia króla TVN. Czy to znaczy, że Kuba i Anna ponownie są razem?

Źródło: Plotek

Zobacz również: