Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionego 49-letniego Krzysztofa Pokrywki. Mężczyzna w niedzielę po godzinie 18:00 wyszedł z Domu Pomocy Społecznej w Krasnymstawie i do chwili obecnej nie powrócił. W chwili zaginięcia nie miał na sobie kurtki. Osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Policją.

Zaginiony to  Krzysztof Pokrywka, lat 49, zamieszkały w Domu Pomocy Społecznej w Krasnymstawie.

Mężczyzna 30 grudnia br. po godzinie 18:00 wyszedł ubrany w spodnie i sweter. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Z posiadanych informacji wynika, że lubi przemieszczać się pieszo głównymi ciągami komunikacyjnymi. Ostatni raz widziany był w niedzielę o godzinie 21:00 na stacji paliw w Siennicy Nadolnej. Z wyglądu wiek mężczyzny określany jest na 55-lat.
Mężczyzna jest osobą niezdolną do samodzielnej egzystencji i musi przyjmować leki.

Rysopis zaginionego: wzrost 177 cm, sylwetka szczupła, łysiejąca głowa, oczy jasne uszy i nos duże, widoczne ubytki w uzębieniu.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w  sweter koloru brązowego, spodnie jeansowe koloru ciemnego. Nie miał na sobie kurtki.

Dotychczas podjęte działania poszukiwawcze nie przyniosły skutku. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 112.

KWP Lublin

Zobacz również: