Do Sądu Okręgowego w Lublinie trafił akt oskarżenia w sprawie zdarzenia, do którego doszło w lipcu na osiedlu Kruczkowskiego. Jarosław B. miał wypchnąć z okna swoją partnerkę, ponieważ ta nie chciała uprawiać z nim seksu. 25-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa.

Z akt sprawy wynika, że trwający od siedmiu lat związek Jarosława B. z partnerką nie należał do spokojnych, dochodziło do zdrad i awantur, a 25-latek bywał agresywny. Funkcjonariusze ustalili, że para nadużywała amfetaminy i alkoholu.

Jak podał na swoim portalu „Dziennik Wschodni”, feralnego dnia para spotkała się na stacji benzynowej, wypiła piwo i udała się do wynajętego mieszkania. 25-latek nabrał ochoty na zbliżenie i zaczął rozbierać partnerkę, lecz ta nie wyraziła na to zgody. Doszło do awantury, w pewnej chwili 25-latek chwycił kobietę i wyrzucił przez okno z czwartego piętra.
Wszystko widzieli przechodnie; powiadomili służby. Kobieta miała połamane żebra i kręgosłup oraz wiele urazów wewnętrznych. Jarosław B. przedstawił inną wersję wydarzeń i nie przyznał się do winy. Grozi mu dożywocie.

źródło: dziennikwschodni.pl

Zobacz również: