Dwaj afgańscy imigranci wciągają do toalety i  gwałcą piętnastoletnią dziewczynę. Mohammad F., jeden z dwóch mężczyzn, oskarżonych o zgwałcenie dziewczynki, znajduje się w areszcie policyjnym. Mówi się, że jego wspólnik przybył do Niemiec jako uchodźca.

21-letni Mohammad i jego znajomy podążali za dziewczyną, a następnie zaciągnęli ją do publicznej toalety na placu zabaw w Königs Wusterhausen, niedaleko Berlina.  Tam zgwałcili 15-letnią dziewczynę. Nastolatka zgłosiła gwałt do policji dwa dni później. Była tak przerażona, że ​​przesłuchanie musiało zostać przerwane i wznowione następnego dnia

Następnej nocy śledczy aresztowali Mohammada F. i zatrzymali go w areszcie.

Niemiecki tabloid Bild podaje, że 18-letni wspólnik gwałciciela jest przyjacielem głównego podejrzanego. Jest o nadal poszukiwany.

Dane statystyczne pokazują, że imigranci w Niemczech,  w 2017 roku każdego dnia o popełniali ponad 12 gwałtów lub ataków seksualnych, jest to czterokrotny wzrost od 2014

André Schulz, dyrektor Federacji Niemieckich Detektywów (BDK), szacuje, że do 90 procent przestępstw seksualnych nie pojawia się w oficjalnych statystykach.

voe

Zobacz również: