Brytyjskie media opisują incydent, do którego doszło w Cleethorpes w Lincolnshire i starają się ustalić jego okoliczności. Wszystko zaczęło się od filmu, który pojawił się w mediach społecznościowych. Na nagraniu widać kobietę w krótkiej, rozpiętej sukience. Kobieta prawdopodobnie była molestowana seksualnie.

Blondynka kłóci się o coś z grupą młodych mężczyzn. Słychać wzajemne wyzwiska i przekleństwa. Po chwili ofiara odwraca się z zamiarem odejścia, ale na odchodne spluwa w ich stronę. Po chwili jeden z nich wymierza jej potężny cios prosto w twarz. Kobieta upada nieprzytomna. Na tym momencie wideo się kończy. Nie wiadomo, czy ofiara wymagała pomocy lekarskiej ani, czy mężczyzna, który ją uderzył został zatrzymany przez policję.

Sam film wywołał ogromną dyskusję wśród internatów. Większość komentujących potępia kobietę za splunięcie. Internauci zaznaczają jednak, że to nie usprawiedliwia mężczyzny, który ją uderzył. Uważają również, że zachował się jak tchórz, znokautował ją bowiem w momencie, gdy patrzyła w inną stronę.

fakt24

Zobacz również: