WŁOCHY: 16-latka umarł po zbiorowym gwałcie dokonamy przez uchodźców

1

W ubiegłą sobotę ciało 16-letniej Desiree Mariottini znaleziono w opuszczonym budynku w Rzymie. Według autopsji dziewczyna została odurzona i zgwałcona, donosi włoska prasa.

Senegalski chłopiec, który był świadkiem, powiedział policji:  – Narkotyzowali ją i gwałcili. Dziewczyna krzyczała. Spojrzałem na tę krzyczącą kobietę i leżała w łóżku obok drugiej dziewczyny: położyli jej koc na głowie, ale jej głowa była widoczna.  Nie wiem, czy oddychała, ale wydawała się już martwa, ponieważ druga dziewczyna krzyczała i mówiła, że ​​ona nie żyje.  Przyszedłem tam między północą a wpół do północy – dodał chłopiec. –  Ona krzyczała, w budynku byli Afrykanie i Arabowie: kilka osób, sześć lub siedem osób.

Według zeznań chłopca, druga dziewczyna powiedziała, że ​​ofiara została zgwałcona: – Była Włoszką, myślę, że była Rzymianką, mówiła po włosku, krzyczała, że ją gwałcą. Potem dali jej narkotyki, bo tam sprzedaje się narkotyki.

Włoscy śledczy badają incydent, który wydarzył się w dzielnicy San Lorenzo, dzielnicy uniwersyteckiej.

Śledztwo prowadzone jest w sprawie morderstwa i gwałtu.Sekcja zwłok przeprowadzona na ciele 16-letniego Desiree potwierdza molestowanie seksualne, ale przyczyna zgonu nie została jeszcze potwierdzona.

voe

1 KOMENTARZ

  1. Przecież to jest nienormalne. Wiecie…do czegoś muszę się przyznać. Kuzynka ma córkę w wieku 19 lat. Jak była w tym wieku, albo nawet młodsza, była na wymianie międzyszkolnej. A jest, jak to mówią, niczego sobie, ładną dziewczyną. Pamiętam tylko, że wtedy co Aga jeździła na wymiany międzyszkolne, to był właśnie ów boom migracyjny i zaczynało być głośno o tym, że migranci robią to co robią, czyli gwałcą nasze nastolatki. A Agnieszka jest z tych, którzy naprawdę ochoczo nawiązują kontakty i na tyle śmiałą dziewczyną, że miałem podstawy bać się, czy aby na pewno się jej kiedyś coś przykrego nie stanie. Miałem na myśli dwie rzeczy. Mogła zwyczajnie, banalnie zginąć w zamachu terrorystycznym, zostać po prostu zastrzelona w jakiejś szkolnej masakrze, których coraz więcej, wylecieć w powietrze na bombie, podłożonej przez islamistę. Mogło być też tak, że wróci co prawda cała i zdrowa fizycznie, ale psychicznie już nie do końca, bo ktoś mógłby ją najzwyczajniej sobie upatrzyć, jakiś Arab np. Ona by mu się chciała postawić, co skończyło by się tak, że mógłby być jeszcze bardziej brutalny dla Agi, włącznie z możliwością jej zabicia. Jak oni napastowali 14-latki bawiące się w strojach bikini przy basenie? Naprawdę boję się o te nasze europejskie dziewczęta, co z nimi będzie w przyszłości. Arabowie są bowiem o wiele bardziej brutalni. Inaczej też interpretują znaki, dawane przez europejskie dziewczęta. Najgorsze jest ciągle to, że my zdajemy się, jakobyśmy nie chcieli poznać tych zwyczajów, sposobu interpretowania danych znaków dawanych np. mężczyźnie przez kobietę, dziewczynę i ich znaczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ