W tym miesiącu w USA już 89 osób zostało hospitalizowanych, a 2 zmarły po spożyciu syntetycznej marihuany produkowanej przez firmy farmaceutyczne – informuje Departament Zdrowia Publicznego Illinois (IDPH).

Użytkownicy spożyli zatwierdzoną przez FDA wersję syntetycznej marihuany znanej jako K2 lub Spice.

Jak podaje Herb.co : „Syntetyczna marihuana jest stworzonym przez człowieka związkiem chemicznym zaprojektowanym do działania na receptory kannabinoidowe i jest rozpylana na materiał roślinny, aby naśladować prawdziwą marihuanę.  Uważana jest za znacznie bardziej niebezpiecznyą ze względu na nieprzewidywalność jej zawartości”.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

– Nadal obserwujemy wzrost liczby takich przypadków – powiedział dyrektor IDPH Nirav D. Shah – Zdecydowanie namawiamy wszystkich, aby nie używali syntetycznych kannabinoidów.

Biuro prokuratora Stanów Zjednoczonych oskarżyło trzy osoby o sprzedaż syntetycznej marihuany w sklepie spożywczym na West Side w Chicago.

Trzech mężczyzn zostało aresztowanych po tym, jak tajni agenci zdołali kupić substancję od właścicieli sklepów, a wstępne testy zakupionej substancji wykazały, że zawiera ona brodifakum.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

eps

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ