Jak informuje  La Libre Belgique, grupa finansowa Bloomberg prognozuje osiem wydarzeń, do których ma rzekomo dojść w ciągu najbliższych dziesięciu lat.

W 2015 roku ci sami eksperci prognozowali wyjście Wielkiej Brytanii z UE i zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA, dlatego do ich prognoz należy odnosić się poważnie.

ZOBACZ!  Jak długo koronawirus utrzymuje się na banknotach? Dzięki temu badaniu poznaliśmy odpowiedź

Zdaniem ekspertów Bloomberga niski przyrost naturalny i wczesne przechodzenie na emeryturę doprowadzą do kryzysu w systemie ubezpieczeń społecznych i rozłamu pokoleniowego w Europie. W konsekwencji nastąpi rozpad Unii Europejskiej i rozdział Belgii na trzy części: Walonię, Flandrię i Brukselę.

Analitycy przepowiadają też atak jądrowy   Korei Północnej i zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach w 2020 roku. W 2024 roku stery w państwie przejmie prezenter telewizyjny Jimmy Kimmel. Około 2028 roku ropa straci swoje znaczenie z powodu rosnącej produkcji samochodów elektrycznych.

ZOBACZ!  Przemiana tej pielęgniarki wstrząsnęła Internetem. Tak wygląda walka z COVID-19 na pierwszym froncie

Według prognoz ekspertów fejk newsy w Internecie wymkną się spod kontroli, co będzie zgubne dla Faceboka, Twittera i Google.

W sferze finansowej Bloomberg prognozuje, że wiele państw przejdzie na własne wirtualne waluty, co doprowadzi do załamania na rynkach finansowych, a Bitcoin dobije banki w 2028 roku.

Co prawda nie wszystkie dotychczasowe prognozy Bloomberga się spełniały, ale choćby część obecnych mogłaby się ziścić.

ZOBACZ!  Przemiana tej pielęgniarki wstrząsnęła Internetem. Tak wygląda walka z COVID-19 na pierwszym froncie

NS

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ