Nastolatka została zgwałcona przez co najmniej sześciu muzułmanów, w tym czasie inni obserwowali – jak sami to określili – „seksualne show”, śmiali się i doskonale bawili patrząc na zbiorowy gwałt.
18-latka zeznała, że ​​została zaatakowany i zgwałcona przez co najmniej sześciu mężczyzn, podczas gdy inni przyglądali się temu, i śmiali zamiast jej pomóc. Do gwałtów doszło w mieszkania w Gillingham, w Wielkiej Brytanii. Poszła tam ze swoim znajomym  w błędnym przekonaniu, że jej przyjaciel dobrze zna gospodarzy i będzie bezpieczna. Ofiara przyznała, że wcześniej piła alkohol podczas urodzin babci i spotkania z przyjaciółmi w klubie bilardowym.
Dziewczyna zeznała policji, że jeden z mężczyzn obecnych w mieszkaniu zmusił ją do seksu. Drugi stał w tym czasie przy drzwiach i obserwował, jak naga dziewczyna jest gwałcona. Potem przyszła kolej na niego, a w drzwiach pojawiali się kolejni „przybysze z Bliskiego Wschodu”, jak ich nazwała. Widząc to jej przyjaciel uciekł, rzekomo po pomoc.
– Gwałcono mnie. Chociaż mówiłam im, że tego nie chcę. Chciałem, uciec, ale nie miałam siły, oni byli agresywni – zeznawała 18-latka. – Było tam około 10 osób, które mnie powstrzymały. Próbowałem walczyć, żeby uciec. Ale wtedy inny człowiek wziął mnie za rękę. Pomyślałem, że ten  chce mi pomoc. Ale on zaciągnął mnie do sypialni na najwyższym piętrze. I tam znowu mnie gwałcili.
W końcu udało jej się uciec, ale jak mówi „stado tchórzliwych szumowin” goniło ją: – Biegli za mną i zażądali, abym wróciła.
Gwałciciele zostali wkrótce zatrzymani. 18-letni Ahmed Ali Naeem twierdzi, że dziewczyna błagała go: – Uprawiaj seks ze mną, muszę mieć seks z tobą.  Pozostali utrzymują, że dziewczyna zgodziła się uprawiać seks za pieniądze.
epx

Zobacz również: