Kino w parku, w samym sercu Warszawy

Przez całe wakacje, na Polu Mokotowskim w Warszawie będzie działać plenerowe kino letnie. W każdą środę, począwszy od 21 czerwca, mokotowski park zamieni się w wyjątkową salę kinową.
W repertuarze między innymi filmy Woody’ego Allena i Wesa Andersona. Projekcje będą odbywać się w ramach projektu Kino Letnie Lolka.
Od pierwszego dnia lata, do końca sierpnia, w każdą środę od godziny 20, polana na warszawskim Polu Mokotowskim zamieni się w wyjątkową salę kinową. Organizatorzy Kina Letniego Lolka wychodzą naprzeciw oczekiwaniom warszawiaków i zapraszają do spędzenia czasu przy fantastycznych filmach.
 – Wszystkie projekcje są bezpłatne, a repertuar został opracowany tak, aby mogły z nich skorzystać osoby w każdym wieku – informuje Monika Machel, manager Pubu Lolek. – Jeżeli ktoś do tej pory nie miał okazji obejrzeć ostatnich filmów Woody’ego Allena, „Kochanków z księżyca” Wes’a Andersona lub „Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida, to będzie mógł nadrobić te zaległości – dodaje.
Pierwsza projekcja w ramach projektu już 21 czerwca (środa) o 20:00. Widzowie będą mieli okazję przypomnieć sobie (lub obejrzeć po raz pierwszy) film „Vicky Cristina Barcelona”. To zabawna, inteligentna opowieść, ukazująca miłość we wszystkich jej przejawach. Dwie młode Amerykanki, Vicky (Rebecca Hall) i Cristina (Scarlett Johansson) przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Bohaterki filmu dają się wciągnąć w niekonwencjonalną, romantyczną i seksualną przygodę.
Organizatorem kina letniego jest PUB LOLEK, urocze miejsce na Polu Mokotowskim które już od pierwszego dnia lata zamieni się w miejsce spotkań Warszawiaków, którzy lubią poleżakować, napić się pysznej lemoniady i w gronie znajomych lub nieznajomych porozmawiać oraz obejrzeć film.
Kino Letnie Lolka
Wstęp Wolny
Polana obok Pubu Lolek, zapraszamy od 20:00.
Start seansu zawsze po zmroku!

Zobacz również: