Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zatrzymali 29-letniego mieszkańca Przemyśla. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. 29-latek ukrywał się przed organami ścigania, a pomagał mu w tym jego brat bliźniak. Został zatrzymany. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.
Poszukiwaniami 29-letniego mieszkańca Przemyśla, za którym przemyski sąd okręgowy wydał list gończy, zajęli się funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Mężczyzna był świadomy tego co mu grozi i od jakiegoś czasu ukrywał się przed organami ścigania. Ustalenie miejsca pobytu mężczyzny nie było łatwe, gdyż jak się okazało 29-latek ma brata bliźniaka, bardzo podobnego do siebie. W momencie ustalania tożsamości poszukiwany miał udawać swojego brata, podając jego dane osobowe. Mężczyźni celowo nie nosili przy sobie żadnych dokumentów, które mogłyby ich zidentyfikować.
Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów, którzy zajmują się poszukiwaniem osób, doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny.
29-latek został zatrzymany w czwartek, na terenie Przemyśla. Podczas zatrzymania mężczyzna próbował wprowadzić w błąd funkcjonariuszy, podając się za swojego brata. Policjanci mieli jednak dokładną wiedzę czym różnią się między sobą mężczyźni i w momencie zatrzymania nie mieli żadnych wątpliwości co tożsamości poszukiwanego.
Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do aresztu, gdzie spędzi kilkanaście miesięcy.
 KWP Rzeszów