15 marca w Gdańsku przy ul. Kościuszki 134 na nowo zostaną otwarte Delikatesy Mięsne Gzella. Z myślą o klientach sklep został powiększony, przeszedł także remodeling. Metamorfoza wyglądu wnętrza to wyznacznik strategii firmy Gzella, która dba o pozytywne doświadczenie zakupowe klienta.

Firma Gzella stale inwestuje nie tylko w jakość swojej oferty – wysokojakościowych wędlin i mięs, lecz także w remodeling Delikatesów Mięsnych. Jest to efekt zmiany koncepcji układu umeblowania i wystroju punktów sprzedaży sieci mających na celu jeszcze lepsze dopasowanie wizerunku marki do potrzeb klientów. W związku z tym sklep przy ul. Kościuszki 134 w Gdańsku został powiększony, modernizacji uległ także wygląd ścian. Zagościła na nich efektowna fototapeta z motywem lasu, miejsca nieodłącznie kojarzącego się z lokalizacją firmy – Borami Tucholskimi oraz ozdobna biała cegiełka. Delikatesy Mięsne zostały również wyposażone w drewniane meble, które swoim naturalnym wyglądem nawiązują do rodzimych stron marki Gzella.

 

O firmie:

W 1985 roku rozpoczęła się wyjątkowa historia, która rozwija się do dzisiaj, otwierając z każdą dekadą nowe rozdziały.  Mirosław Gzella wcielił w życie odważną wizję zrodzoną z pasji do jakości i dobrego smaku. Początkowo mały zakład wędliniarski z przydomowym sklepem na przestrzeni 30 lat stał się silną korporacją swoim zasięgiem pokrywającą całą Polskę. Domem marki Gzella do dziś jest położona w samym sercu Borów Tucholskich miejscowość Osie. To właśnie w tym malowniczym otoczeniu powstają wysokojakościowe wyroby wędliniarskie –  niezmiennie od lat.