1200 złotych padło łupem trzech mężczyzn w wyniku rozboju dokonanego na pracownicy jednego z salonów gier w Lublinie. Policjanci zabezpieczyli nagrania, na których widać sylwetki sprawców przestępstwa. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyzn na publikowanym materiale, proszony jest o kontakt z Policją.
 Chociaż do rozboju doszło pod koniec października ubiegłego roku, policjanci nadal pracują nad tą sprawą. Z ustaleń mundurowych z III komisariatu wynika, że sprawcami byli trzej młodzi mężczyźni. Na zabezpieczonym nagraniu z kilku kamer widać jak jeszcze przed wejściem do salonu, wspólnie obmyślają plan napadu. Jeden z nich nakłada na głowę kaptur. Po chwili mężczyźni wchodzą do środka. Kiedy dwaj podchodzą do automatu udając zainteresowanie grą, trzeci zagaduje pracownicę prosząc o rozmienienie pieniędzy.  Kiedy następnie jeden z nich usiłuje dobrać się do szuflady pod ladą, dochodzi do szarpaniny z kobietą. Ta zostaje wepchnięta na zaplecze. Po chwili z pomocą rusza kolejny mężczyzna, który w ostatnim momencie zakłada kominiarkę dla niepoznaki.
Sprawcy uciekają z salonu kradnąc łącznie ponad 1200 złotych gotówki. Cale zdarzenie rozgrywa się na oczach jednego z klientów, który, widząc co się dzieje za jego plecami, kontynuuje swoją grę.
Ktokolwiek rozpoznaje sprawców rozboju na publikowanym materiale, proszony jest o kontakt z Komisariatem III Policji w Lublinie pod nr tel.: (81) 535 58 00 lub 997. Zapewniamy anonimowość.
AK