W Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku, 7 stycznia 2017 r. Grażyna Brodzińska zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe. Artystka wystąpi jako solistka oraz w duecie ze znakomitym barytonem Adamem Szerszeniem, który zaprezentuje się również w partiach solowych.

Grażyna Brodzińska współpracuje z czołowymi polskimi i zagranicznymi orkiestrami filharmonicznymi i operowymi. Dokonała licznych nagrań telewizyjnych i radiowych. Dzięki występom gościnnym podziwia ją również publiczność Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Austrii, Anglii, Włoch, Belgii, Izraela, Holandii i Australii. Artystkę można oglądać na scenie Gliwickiego Teatru Muzycznego, m.in. w operetce „Wesoła wdówka” Lehara oraz w Teatrze Muzycznym w Poznaniu w musicalu „Hello, Dolly”.

Grażyna Brodzińska solo i w duecie z Adamem Szerszeniem – zabrzmią znane przeboje, zarówno polskie, jak i światowe oraz tematy z musicali i operetek. Usłyszymy m.in. „Besame mucho” w duecie obojga solistów, arię Tangolity z operetki „Bal w Savoyu”, piosenkę „What a Wonderful World” z repertuaru Louisa Armstronga (Szerszeń), ogniste „Sera El Amor” (Brodzińska). Poza utworami wokalno-instrumentalnymi, orkiestra PF Sinfonia Baltica zagra wybrane utwory instrumentalne, a poprowadzi ją dyrektor filharmonii – Bohdan Jarmołowicz.

Brodzińska solo i w dueciez Adamem Szerszeniem

  • 7 stycznia 2017 r., środa, godz. 18.00
  • Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
  • al. Jana Pawła II 3 w Słupsku
  • bilety: 50 i 40 zł

 

Zobacz również: