Akcja charytatywna Patrol Świętego Mikołaja, która już od dziewięciu lat jest organizowana w Kampinosie, tradycyjnie rozpoczęła się w drugą niedzielę grudnia Aukcją na rzecz Patrolu.
11 grudnia mimo brzydkiej, deszczowej pogody mieszkańcy Kampinosu jak zwykle nie zawiedli i licznie przybyli do OSP, aby wesprzeć akcję i najbardziej potrzebujące dzieci z naszej gminy.
 Do wylicytowania każdy mógł wybrać coś interesującego, propozycji było wiele i to bardzo ciekawych, na kiermaszu goście mogli kupić nie tylko świąteczne drobiazgi a dla wszystkich przygotowano smaczny poczęstunek. W tym roku został pobity rekord i razem z Aukcji i Kiermaszu zebraliśmy 6660 złotych. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Aukcji.
Aukcję tradycyjnie już rozpoczął występ Kędziorków, pięknie zaśpiewała też Julka Ambroziak a na zakończenie Aukcji charytatywnie zagrał i zaśpiewał Gość Patrolu, duet muzyczny Wiola i Dawid, których występ wszystkim bardzo się podobał.
Organizatorem akcji jest Komitet Społeczny „Patrol Świętego Mikołaja”, do pomocy jak co roku włączyli się: Urząd Gminy Kampinos, OSP Kampinos,  Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kampinosie, młodzież i dorośli Mieszkańcy naszej gminy i oczywiście jak zawsze niezawodne elfy.
Patronat medialny nad akcją objęli jak każdego roku: Express Wieczorny, Express Sochaczewski i portal sochaczewianin.pl. Teraz nadszedł czas na przygotowywanie paczek a w tygodniu przedświątecznym Mikołaje i Snieżynki wyruszą z paczkami do dzieci.
Serdecznie dziękujemy i razem sprawimy dzieciom radość
Anna Konopka

 

 

 

Zobacz również: