Odpowiednia motywacja i wsparcie w połączeniu z ciężką pracą pozwalają osiągać spektakularne rezultaty i przełamywać wiele barier. Tymi zasadami kieruje się w swoich działaniach Fundacja Marka Kamińskiego, która już od ponad 20 lat aktywnie wspiera dzieci i dorosłych, pomagając spełniać ich marzenia oraz kształtować przyszłość w harmonii z naturą, otoczeniem i światem.

Marek Kamiński, znany podróżnik i polarnik, to człowiek, dla którego niemożliwe stało się możliwe, co pokazał zdobywając najbardziej odległe i niedostępne zakątki świata. Takimi zasadami kieruje się w swoim życiu i takie zasady próbuje przekazać innym. Marek Kamiński, swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobytym podczas licznych wypraw chce dzielić się z innymi, w tym celu opracował autorską, motywacyjną metodę BIEGUN, która uczy dążenia do osiągania wyznaczonych celów i przekraczania własnych granic. Jest to system  wewnętrznego rozwoju, prowadzący do poznania samego siebie i pracy nad motywacją. Metoda ułożona jest w 10 kroków, które w  sposób praktyczny prowadzą drogą do poznania samego siebie i realizacji wyznaczonego zadania.

Fundacja Marka Kamińskiego realizuje projekty w obszarze:

– szkoleń i warsztatów motywacyjnych

– ekologii

– akcji charytatywnych

Szeroka działalność  fundacji nie byłaby  możliwa bez odpowiedniego wsparcia finansowego, w którym duży udział ma firma Invena. Jest to firma założona przez  Marka Kamińskiego, który także  w biznesie kieruje się zasadami fair play i dlatego społeczna odpowiedzialność zajmuje bardzo ważne miejsce w działalności przedsiębiorstwa.  Część zysków ze sprzedaży produktów Invena przekazywana jest na statutowe cele fundacji. Obie organizacje działają wspólnie na rzecz wsparcia potrzebujących dzieci i osób dorosłych i są partnerami wydarzeń organizowanych przez fundację.

Kolejna edycja obozów motywacyjnych realizowana będzie zimą. Szczegółowe informacje już wkrótce dostępne będę na stronie 3biegun.kaminski.pl oraz na profilu na Facebook’u www.facebook.com/3BiegunMarekKaminski/.

Fundacja Marka Kamińskiego

Grunwaldzka 212, 80-266 Gdańsk

tel. 58 554 45 22,

fundacja@kaminski.pl

www.kaminski.pl

Invena S.A. od ponad 20 lat dostarcza do polskich domów funkcjonalne i niezwykle trwałe produkty. Oferta firmy obejmuje armaturę łazienkową taką jak: baterie, zestawy natryskowe oraz deszczownie, brodziki i kabiny prysznicowe, a także produkty instalacyjne, przeznaczone dla profesjonalistów.

Firma założona przez Marka Kamińskiego, znanego na całym świecie polarnika, od lat angażuje się w działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Invena przekazuje część zysków na wsparcie działań Fundacji Marka Kamińskiego,  tworzącej autorskie programy edukacyjne oparte na metodzie Biegun – metodzie osiągania celów i przekraczania własnych granic. Fundacja realizując projekty takie jak: Obozy Zdobywców Biegunów, Inkubatory Metody Biegun, Ogólnopolski Program Partnerski, Warsztaty Rozwoju Osobistego czy Klub Odkrywcy Dobra, pomaga dzieciom i dorosłym ze środowisk wykluczonych czy będących w trudnej sytuacji życiowej.

l

Zobacz również: