Po raz szósty nasza redakcja organizuje Świętojański Rajd Pieszy po Puszczy Kampinoskiej, który w tym roku odbędzie się w dniach 25 (sobota) – 26 (niedziela) czerwca.

Pierwszy dzień, to około 27-kilometrowy marsz, którego trasa będzie przebiegać od Granicy przez Zamczysko, Górki, Zamość do Piasków Królewskich. Tam – w ośrodku Dolina Słońca – czeka na rajdowiczów nocleg, wieczorne ognisko oraz poszukiwanie legendarnego kwiatu paproci. W niedzielę po śniadaniu chętni wezmą udział w Mszy świętej. Po czym do godzin popołudniowych trwają zajęcia rekreacyjne i sportowe, m.in. pływanie kajakami, gra w siatkówkę i badmintona itp. Powrót około godziny 16.00 autokarem do Sochaczewa.

Trwają już zapisy na rajd, który nie jest imprezą masową i w związku z tym ilość miejsc jest ograniczona. Pierwszych 50 osób otrzymuje bezpłatnie koszulki rajdowe. Zapewniamy także kiełbaski na sobotnie ognisko.

Organizatorzy zapewniają jedynie 50 bezpłatnych miejsc noclegowych i tyle samo śniadań. Jednak osoby, które chcą nocować, muszą przed rajdem wpłacić kaucję w wysokości 50 złotych. Kaucja zostanie zwrócona po noclegu w Dolinie Słońca. Osoby, które zapisały się na rajd, ale nie wpłaciły dotąd kaucji, nie będą miały zapewnionych noclegów i śniadań.

Osoby, które będą chciały zjeść obiad w niedzielę, muszą – w momencie zapisywania się na rajd – wpłacić 20 złotych (Milenium Media, nr konta 30 1020 1185 0000 4202 0223 6164, tytułem „rajd obiad”). Obiady te musimy bowiem wcześniej zamówić i opłacić. Koszty obiadu pokrywają uczestnicy. Nie ma możliwości zamówienia obiadu na miejscu.

Zapisywać można się telefonicznie: 46 862 15 82, 46 862 43 97 i mailowo: redakcja@exmedia.pl (temat: Rajd) W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, telefon kontaktowy, rozmiar koszulki oraz ewentualnie zamówienie obiadu. Uczestnicy ubezpieczają się na własny koszt. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział tylko z dorosłymi opiekunami.

Wkrótce więcej informacji

jasz

 

Zobacz również: