Reni Jusis „BANG!” to siódmy album ikony polskiej elektroniki. Już teraz, w serwisie NuPlays można go kupić w przedsprzedaży, co gwarantuje wysyłkę w dniu premiery tj. 15 kwietnia. Z międzypokoleniowego połączenia sił powstała płyta aktualna i świadoma, a przede wszystkim opierająca się jednosezonowym modom – słowem: autorska i ponadczasowa.

Na ostatnią płytę Reni Jusis jej fani czekali aż 7 lat. Materiał jest efektem współpracy z trójmiejskim producentem i DJ-em tworzącym pod pseudonimem STENDEK. Gościnnie pojawiają się też M.Bunio.S (Dick4Dick) oraz Kuba Karaś (The Dumplings). Wydawcą płyty jest Sony Music Poland.

Co słychać na „BANG!”

Echa świeżych nurtów muzyki elektronicznej mieszają się tu z ambientową przestrzenią i poszarpanym, trapowym pulsem, a tu i ówdzie dyskretnie rezonują brzmienia spod znaku eksperymentalnego techno na przemian z minimalistycznym hiphopowym beatem czy retro popem. Na tym tle Reni nie tylko bawi się różnymi stylistykami i barwą swojego głosu, przetwarzając ją za pomocą rozmaitych efektów, ale i sięga po szerokie spektrum środków wyrazu – od szeptów, jęków, przez charakterne melorecytacje, aż po zmodulowany do niskiego męskiego głosu rap.

Preorder Reni Jusis „BANG!” dostępny jest w cenie 34,99 zł plus koszt wysyłki.

Szukajcie go pod linkiem: https://nuplays.pl/?offerId=9236

Tymczasem utwór „Bejbi Siter” z nowej płyty, ma już swój teledysk. Kolorowy, w stylu lat 90, a w nim Reni Jusis w życiowej formie.

Zobacz również: