Wystarczy przygotować interpretacje 2 piosenek autorstwa Poetki i wypełnić formularz online, by wziąć udział w wyjątkowym, wieloetapowym konkursie wokalnym. Czekają sława, chwała i nagrody. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31.05.2016 r.

Udział w 19. edycji Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” to jedyna w swoim rodzaju muzyczna przygoda. Finaliści będą mogli zaśpiewać m. in. w Muzeum Powstania Warszawskiego, w Studio im. Agnieszki Osieckiej oraz Teatrze Muzycznym Roma. Przed nimi szansa na zaprezentowanie się wyrobionej, ale niezwykle życzliwej publiczności i koncerty ze znakomitym składem muzycznym pod kierownictwem Jakuba Lubowicza.

Wystarczy wybrać do interpretacji 2 piosenki Agnieszki, wypełnić formularz online i przyjechać w czerwcu na przesłuchania do studia radiowej Trójki. Warto jednak dobrze się przygotować, bo Konkurs od lat wyróżnia świetny poziom wokalny Laureatów.
– Rozśpiewani, przybywajcie! Czekamy na fascynujące osobowości, dynamiczne zespoły i odważne interpretacje. – zaprasza Agata Passent, prezes Fundacji Okularnicy – Nasz Konkurs ma piękną tradycję i wierną publiczność. Cenne nagrody także się znajdą.

Szczegółowy regulamin Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” znajduje się na www.okularnicy.org.pl .

 

Zobacz również: