XIV edycja plebiscytu Expressu Sochaczewskiego Sportowiec Roku 2015 zbliża się do finału. Głosowanie potrwa już tylko do 29 marca (wtorek), do godziny 15.00. W tym dniu, o godzinie 16.00 spotka się w redakcji Expressu Sochaczewskiego Kapituła Plebiscytu, która obliczy ilość głosów oddanych na poszczególnych pretendentów.

Przypomnijmy, że jak co roku, kibice wybiorą Sportowca Roku oraz Złotą Dziesiątkę Sportowców. Przyznany zostanie także tytuł Trenera Roku, który nadawany jest co drugi rok – przemiennie z tytułem Przyjaciel Sportu. Prawdopodobnie w tym roku Kapituła przyzna też swoje nagrody specjalne.
W tej edycji Kapitułę Plebiscytu tworzą: Agata Kalińska (Urząd Miejski), Jerzy Szostak, Tomasz Ertman, Janusz Szostak (Express Sochaczewski, Marcin Odolczyk (Starostwo Powiatowe), Mieczysław Głuchowski (MOSiR), Janusz Piechna (UKS Siódemka), Robert Szewczyk (KS Bzura), Tomasz Marciniak (Radio Sochaczew).
Finałowa Gala Plebiscytu odbędzie się 7 kwietnia, o godzinie 18.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury w Chodakowie. Podczas gali ogłoszone zostaną wyniki Plebiscytu oraz wręczone zwycięzcom atrakcyjne nagrody. Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji Sportowcem Roku 2014 został judoka Damian Paduch. Kto triumfuje tym razem, dowiemy się już niebawem.
W części artystycznej Gali Sportowiec Roku wystąpią Beatlesi z Wrocławia, czyli grupa The Beatelmen. To czwórka utalentowanych i doświadczonych muzyków, która do złudzenia przypomina słynnych Beatlesów z Liverpoolu. Jako John Lennon występuje Grzegorz Markocki, znany między innymi z „Szansy na sukces” oraz programu „Bar”. Czeka nas zatem magiczne podróż do lat 60. z piosenkami The Beatles oraz Czerwonych Gitar.
Głosujemy zatem do wtorku 29 marca (godzina 15.00), wysyłając oryginalne kupony z gazety, lub SMS pod nr 71051, w treści SMS wpisujemy SR. i po kropce numer przypisany sportowcowi lub trenerowi np. SR. 37. Koszt SMS 1,23 zł.
Za 1 sms nominowany otrzymuje 3 pkt, za kupon: 1 miejsce – 5 pkt., 2 miejsce – 3 pkt., 3 miejsce – 2 pkt. Aby kupon był ważny, muszą być wpisane nazwiska 3 zawodników i trenera.
Szczegółowy regulamin plebiscytu i aktualne wyniki głosowania sms-owego są zamieszczone na portalu sochaczewianin.pl. Nie zawierają one głosowania na kuponach.
W ubiegłym roku oddano łącznie 7696 głosów: 1378 kuponów oraz 6318 – sms-ów. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku ilość głosów będzie znacznie większa.
Przypominamy, że nagrodzimy również osoby biorące udział w plebiscycie.
Organizatorami tej edycji Plebiscytu są: Express Sochaczewski, Burmistrz Sochaczewa, Starosta Sochaczewski, przy wsparciu gmin Sochaczew, Teresin, Brochów oraz Młodzieszyn.
ex

DSC_0312

Zobacz również: