morderstwo

Do makabrycznego morderstwa doszło w jednym z polskich miast. Nie żyje kobieta, która została brutalnie pobita na chodniku. Z pewnością okoliczności zbrodni porażają.

Sprawca makabrycznego morderstwa nie żyje

Morderstwo miało miejsce o godzinie 4:00 nad ranem we wtorek (24 stycznia) pod blokiem przy Al. Niepodległości w Jarocinie. 57-letnia kobieta została brutalnie i jak się okazało śmiertelnie pobita niedaleko miejsca, gdzie mieszkała.

Szczegóły dotyczące morderstwa przekazała przedstawicielka miejscowych mundurowych. „Policja została poinformowana, że mężczyzna bije 57-letnią kobietę w pobliżu jej miejsca zamieszkania. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia kobieta leżała na chodniku z urazem głowy, zmarła na skutek doznanych obrażeń” – powiedziała oficer prasowy jarocińskiej policji asp. sztab. Agnieszka Zaworska. „57-latka została śmiertelnie pobita na ulicy. Kobieta zmarła na chodniku, zanim służby ratownicze dotarły na miejsce zdarzenia” – dodała funkcjonariuszka z Jarocina.

Początkowo sprawca morderstwa pozostawał na wolności. Mundurowi rozpoczęli jego poszukiwania. Kilka godzin później ustalono również tożsamość bandyty. Okazał się nim były partner zamordowanej. „Po zdarzeniu do działania przystąpił nasz wydział kryminalny, wszystkie patrole prewencji przy wsparciu wydziału kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji. Ustaliliśmy, że sprawcą może być mieszkaniec powiatu poznańskiego, były partner kobiety” – zaznaczyła asp. sztab. Agnieszka Zaworska w rozmowie z lokalnym portalem.

W końcu policjantom udało się odnaleźć sprawcę morderstwa. Mężczyznę znaleziono martwego w jego mieszkaniu zlokalizowanym na terenie powiatu poznańskiego. Człowiek ten najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Oczywiście na miejscu makabrycznego zdarzenia pracowały służby. Policjanci zabezpieczyli ślady, które pomogą w dokładnym wyjaśnieniu okoliczności morderstwa w Jarocinie.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: