Krzysztof Jackowski

Najbardziej znany polski jasnowidz podzielił się z opinią publiczną kolejną przerażającą przepowiednią. Tym razem Krzysztof Jackowski ostrzegł mieszkańców jednego z polskich miast. Oto szczegóły.

Krzysztof Jackowski mówi o przyszłości mieszkańców Torunia

Pochodzący z Człuchowa jasnowidz przedstawił swoją najnowszą wizję. Krzysztof Jackowski zapowiedział, iż mieszkańców Torunia czekają ogromne zmiany. Niestety nie są to optymistyczne przepowiednie. Torunianie muszą przygotować się na szczególnie trudny rok.

Niewątpliwie najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego brzmi złowrogo. Jasnowidz stwierdził, iż życie społeczne w Toruniu w 2023 roku będzie niezwykle ciężkie. Według mężczyzny na toruńskich ulicach pojawią się barykady. Zaś w mieście zapanuje niezgoda.

„Dla Torunia jaki to będzie rok kłótliwy. Rok wielkich kłótni. Tak mi się kojarzy. Ja to czuję, więc to od razu mówię. Ja boję się tego powiedzieć. To będzie rok kłótliwy i będzie barykada na ulicy. Barykady. Widzę zabarykadowana ulice. Widzę leżące rzeczy na ulicy, aby nie przejechać” – zapowiedział Krzysztof Jackowski.

Warto dodać, iż według przepowiedni jasnowidza Jackowskiego, nadchodzące wybory nie dojdą do skutku. Natomiast Polakami będzie rządzić Komisja Tymczasowa. Mało tego wróżbita zapowiedział, że suwerenność niektórych regionów Polski stanie pod wielkim znakiem zapytania.

„Dla nas nie będzie to miało żadnego znaczenia kto wygra i jaka siła będzie rządzić. My będziemy mieli zupełnie inne kłopoty. Wcale nie jest takie pewne czy nasz kraj, poszczególne regiony zachowają w przyszłości suwerenność. Ja mówię coś co nie ma sensu ale proszę pamiętać, że dwa lata temu ja mówiąc wtedy o tym, że będzie wojna też wtedy to nie miało sensu” – podkreślił Krzysztof Jackowski.

Na koniec należy zwrócić uwagę, że Toruń to kolejne polskie miasto, które stało się przedmiotem złowróżbnych wizji Jackowskiego. Niedawno wizjoner ostrzegał mieszkańców Rzeszowa.

źródło: Goniec

Zobacz również: