m jak miłość

Wygląda na to, że fani „M jak miłość” mogą przeżyć wkrótce duży szok. Jak donosi „Super Express”, dwóch ulubionych aktorów znalazło się na wylocie z serialu. Decyzje mają zapaść już wkrótce, ale niewykluczone, że są już tylko formalnością.

Co dalej z obsadą „M jak miłość”? Niepokojące informacje

Czy to możliwe, że zatrzęsie się ziemia w „M jak miłość”? Gdyby informacje tabloidu się potwierdziły, z całą pewnością by tak było. Jak donosi „Super Express” na wylocie z „M jak miłość” mają znajdować się Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Powód może zaskakiwać.

Przypomnijmy, że Kalska i Roznerski byli nie tylko parą w serialu, ale także w prywatnym życiu. Rozstali się w grudniu 2021 roku. „W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie” – przyznała wówczas Adriana.

Mimo tego, w serialu wciąż grają zakochanych, ale wkrótce historia ta może dobiec końca. Jak donoszą informatorzy „Super Expressu”, produkcja serialu rozważa dwie opcje. Jedna z nich, to zakończenie współpracy z Adrianą Kalską i Mikołajem Roznerskim, a druga, to rozdzielenie tej pary w serialu.

Wszystko dlatego, że w internecie pojawia się coraz więcej nieprzychylnych opinii fanów serialu „M jak miłość”. „W idzowie słynnej produkcji nie mogą już patrzeć na udawaną miłość Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego na ekranie. Aktorzy byli w związku również w prawdziwym życiu. Spędzili razem lata 2018-2021, jednak ich drogi się rozeszły.” – donosi o2.pl, cytując ustalenia „Super Expressu”.

„Twórcy ukochanej przez miliony Polaków telenoweli poważnie zastanawiają się nad zmianą scenariusza i rozstaniem Marcina i Izabeli Chodakowskich. Do obsady dołączył już nowy aktor, który uwodzi bohaterkę Kalskiej” – czytamy w popularnym Superaku.

Oliwy do ognia dolewa fakt, że Mikołaj Roznerski wrócił do obsady „Na dobre i na złe”. To może być kolejny znak, że jest na rozstaju dróg z „M jak miłość”. Co o tym myślicie? Czy Adriana i Mikołaj dalej powinni występować w „Emce”?

źródło: Super Express, o2.pl

Zobacz również: