Lidl

Aktualnie każdy oszczędza, jak tylko może. Z tego powodu warto wiedzieć, iż w popularnym Lidlu istnieje możliwość zakupu produktów za połowę ceny. Wyjaśniamy, co i kiedy można kupić w lubianym dyskoncie 50% taniej.

Lidl obniża ceny na podstawowe produkty

Nie każdy wie, że w Lidlu istnieje możliwość zakupu pewnych produktów o połowę taniej. Chodzi o podstawowe towary. Dzięki temu nie obciążymy domowego budżetu, a wręcz zaoszczędzimy nieco pieniędzy.

Powyższe działania Lidla wiążą się z prowadzoną przez niego akcją dotyczącą odpadów i ich utylizacji. Sieć zdecydowała się na rozwiązanie, które nie tylko pomaga zmniejszyć generowanie śmieci, ale również hamuje marnowanie żywności.

Dokładnie rzecz biorąc chodzi o przecenianie produktów, które niebawem przestaną być zdatne do użycia. Klienci robiący zakupy w Lidlu mogą zobaczyć na niektórych towarach specjalne nalepki. Zawierają one informację o przecenie ze względu na zbliżającą się datę ważności. Warto podkreślić, iż obniżkom podlegał asortyment różnego rodzaju – od nabiału, aż po mięso.

Koniecznie należy zwrócić uwagę, iż Lidl obniża ceny o konkretnych godzinach. Wówczas podstawowe produkty są tańsze nawet o połowę. „We wszystkich naszych sklepach po godzinie 21.00 w ramach akcji „Kupuję, nie marnuję” wybrane artykuły z „Piekarni w sercu Lidla” są sprzedawane o 50% taniej – podała w komunikacie Aleksandra Robaszkiewicz z popularnej sieci dyskontu.

„Codziennie przeceniane są słodkie i słone przekąski, a w soboty przed niedzielami niehandlowymi i w dni przedświąteczne obniżamy cenę chlebów, bułek oraz bagietek. Nasz autorski projekt „Kupuję, nie marnuję” ma na celu wsparcie sprzedaży produktów w pełni wartościowych, ale o zbliżającym się terminie przydatności do spożycia” – czytamy dalej we wspomnianym komunikacie.

źródło: Lelum

Zobacz również: