Biedronka

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia popularna sieć dyskontów przygotowała miłą niespodziankę dla swoich klientów. Biedronka postanowiła wyjść naprzeciw swoim klientom. Oto szczegóły.

Biedronka ogłasza zmiany w swoich sklepach w okresie świąteczno-noworocznym

Znany supermarket ogłosił zmiany w swoich placówkach związane z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Niewątpliwie Biedronka wyszła naprzeciw swoim klientom. Sieć postanowiła, że w okresie świąteczno-noworocznym jej sklepy utrzymają wydłużone godziny otwarcia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci Biedronki będą mogli zrobić zakupy praktycznie do ostatniej chwili. Z pewnością ta informacja ucieszy osoby, które korzystają z usług tego znanego dyskontu.

Decyzja szefostwa Biedronki powoduje, że nie będziemy musieli się już martwić, gdy nagle zabraknie nam czegoś niezbędnego w Boże Narodzenie. Zadowoleni będą też ci, którzy wszystko, w tym zakupy, zostawiają na ostatnią chwilę.

„Sieć Biedronka zaprasza klientów na przedświąteczne i sylwestrowe zakupy w wygodnych godzinach otwarcia sklepów, dzięki którym nawet zapominalscy będą mogli kupić produkty potrzebne do przygotowania tradycyjnych wigilijnych potraw lub imprezowych przekąsek” – brzmi komunikat prasowy sieci.

Godziny otwarcia lubianego dyskontu

Wspomninając o wydłużonych godzinach otwarcia Biedronki, warto podać konkrety. Otóż wiele ze sklepów sieci w okresie świąteczno-noworocznym będzie czynna nawet do godziny 23.00.

Z kolei tradycyjnie 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia wszystkie placówki Biedronki będą nieczynne. Na szczęście w Sylwestra dyskont będzie pracował aż do godziny 19.00.

Przy okazji należy powiedzieć o jednej ważnej rzeczy, która irytuje wielu klientów. Otóż wydłużenie godzin pracy Biedronki nie spowoduje, iż w sklepach będzie mniej kupujących. Z tego powodu z pewnością trzeba się przygotować na stanie w długich kolejkach do kas.

źródło: Goniec

Zobacz również: