Natalia Kukulska
źródło: YouTube

Przykra wiadomość na temat Natalii Kukulskiej ujrzała światło dzienne. Sama piosenkarka przekazała ją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Użytkownicy Instagrama od razu przesłali wokalistce słowa wsparcia.

Z powodu choroby Natalia Kukulska zmienia plany zawodowe

Okres przedświąteczny tradycyjnie jest bardzo intensywny dla Natalii Kukulskiej. Również w tym roku piosenkarka planowała wystąpić na koncercie świątecznym „Christmas Time!”. Niestety artystka właśnie przekazała smutną wiadomość. Fani gwiazdy będą niepocieszeni.

Okazuje się, że Natalia Kukulska rozchorowała się. W związku z tym wokalistka została zmuszona odwołać swój udział w koncercie. Przykrą informację przekazała publikując stosowne oświadczenie w mediach społecznościowych.

„Drodzy, jest mi niezmiernie przykro, ale z powodów zdrowotnych jestem zmuszona odwołać swój udział w dzisiejszym koncercie „Christmas Time!” w Kaliszu. Robię co w mojej mocy, aby mój stan zdrowia pozwolił nam się spotkać jutro w Toruniu podczas koncertu „MTV Unplugged”. Dziś w Kaliszu wystąpi wspaniała Ania Karwan, która jest dla mnie gwarantem profesjonalizmu i najwyższej jakości artystycznej. Wierzę, że wieczór ten dla wszystkich zgromadzonych będzie jak zwykle udany. Do zobaczenia wkrótce!” – napisała Natalia Kukulska.

Oczywiście fanów zaniepokoiła wiadomość o problemach zdrowotnych Kukulskiej. Pod smutnym oświadczeniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy Instagrama głównie życzyli artystce szybkiego powrotu do zdrowia.

„Szybkiego powrotu do zdrowia. Serdecznie pozdrawiam”, „Zdrowia życzę Pani Natalko pozdrawiam ciepło i serdecznie”, „Szybkiego powrotu do pełni zdrowia… Pozdrawiam serdecznie. Wszystkiego dobrego” – napisali internauci.

My również życzymy mnóstwo zdrowia Natalii Kukulskiej. Mamy nadzieję, że utalentowana wokalistka szybko wróci do pełni sił i znów będziemy mogli cieszyć się jej przepięknymi występami.

źródło: o2.pl

Zobacz również: