nie żyje Anna Czerwińska

Smutna wiadomość pojawiła się w mediach społecznościowych. Nie żyje młody ratownik WOPR. Mężczyzna odszedł tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w wieku zaledwie 29 lat. Koledzy we wzruszający sposób pożegnali zmarłego.

Młody ratownik zmarł po ciężkiej chorobie

Ratownicy z Legionowskiego WOPR podali dziś bardzo przykrą informację. Otóż w piątek, 16 grudnia, zmarł ich kolega po fachu Krzysztof Rodziewicz. Ratownik zmarł w wieku zaledwie 29 lat. Dodajmy, że mężczyzna zmagał się z długą i ciężką chorobą.

„Z najgłębszym smutkiem i ogromnym żalem zawiadamiamy, że dziś, 16 grudnia 2022 roku, w wieku 29 lat, po długiej chorobie zmarł nasz Kolega Ratownik Krzysztof Rodziewicz” – podało za pośrednictwem mediów społecznościowych Legionowskie WOPR.

Warto podkreślić, iż koledzy zmarłego ratownika pożegnali go wzruszającymi słowami. „Krzysztof był ratownikiem Legionowskiego WOPR od 2009 roku, ale z ratownictwem wodnym był związany już od najmłodszych lat, dał się poznać jako najlepszy Kolega, na którego uśmiech, wsparcie i dobrą radę zawsze mogliśmy liczyć. Nigdy nie zapomnimy wspólnych dyżurów. Wyrazy najgłębszego współczucia składamy Tacie i Mamie Krzysztofa, wszyscy łączymy się z Wami w bólu. Krzysiu, odpoczywaj w spokoju. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 21 grudnia 2022, o godzinie 12.00 w Kościele pw. Św. Jana Kantego w Legionowie ul. Ks. J. Schabowskiego 2” – napisali przedstawiciele WOPR z Legionowa.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy. Ludzie przede wszystkim przekazaywali kondolencje i wyrazy współczucia rodzicom zmarłego ratownika. „Tragedia wyrazy współczucia. Siły i wytrwałości dla Rodziców”, „Straszna tragedia, taki młody człowiek który miał przed sobą całe życie. Głębokie wyrazy współczucia dla Rodziców. Niech odpoczywa w spokoju [*]” – można przeczytać na Facebooku.

Niektórzy użytkownicy, przypuszczalnie ci, którzy znali osobiście zmarłego, zwrócili się w swoich wpisach właśnie do niego. „Będziemy za Tobą Krzysiu tęsknić”, „Brak słów Krzysiu”, „Dziękujemy z całego serca za służbę”, „Krzysiu, ja w to nie wierzę” – napisali pod wpisem znajomi ratownika.

źródło: Super Express

Zobacz również: