wybuch gazu

Tragiczne wieści napłynęły z Mazowsza. W jednym z tamtejszych sklepów doszło do brutalnego ataku nożownika. Sprawca zadał kobiecie ponad 20 ciosów nożem. Niestety nie dało się jej uratować. Obecnie trwa policyjna obława na zabójcę.

Sprawca ataku zabił ekspedientkę

W jednym ze sklepów spożywczych w Sochaczewie na Mazowszu doszło do brutalnego ataku nożownika. Dokładnie chodzi o punkt handlowy, który znajduje się przy ul. Płockiej. Mieszkańcy spokojnego do tej pory miasta są w szoku.

Niespodziewanie napastnik zaatakował ekspedientkę pracującą w sklepie przy użyciu noża. Niestety obrażenia ofiary okazały się na tyle poważne, że kobiety nie dało się uratować. Mimo wysiłku medyków sprzedawczyni zmarła.

Oczywiście na miejsce brutalnego ataku wezwano policję. Funkcjonariusze w pierwszej kolejności zajęli się ranną kobietą. Dodajmy, że wg nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy, ofiara miała otrzymać ponad 20 ciosów nożem.

Warto podkreślić, iż w tej chwili policja nie podaje szczegółowych informacji na temat ataku. Mundurowi przyznali jedynie, że podejrzany w sprawie zabójstwa to mieszkaniec powiatu sochaczewskiego.

Należy odnotować, że funkcjonariusze cały czas prowadzą obławę na mężczyznę, który prawdopodobnie doprowadził do śmierci kobiety. W poszukiwaniach sprawcy ataku uczestniczą sochaczewscy policjanci oraz mundurowi z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu i policjanci z Płocka.

O tym, iż obława jest zakrojona na szeroką skalę świadczą doniesienia mediów. „W obławie biorą udział psy oraz policyjny śmigłowiec, który lata nad okolicą” – zaznaczyli dziennikarze.

Przedstawicielka mazowieckiej policji podinsp. Katarzyna Kucharska w rozmowie z mediami potwierdziła, że w czasie brutalnego ataku w sklepie nie było innych osób.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: