nastolatek zaatakował rodziców
zdjęcie ilustracyjne: policja.pl

Dramatyczne sceny rozegrały się w jednym z polskich miast. 15-letni chłopiec niespodziewanie zaatakował przy pomocy noża swoich rodziców. Prawdopodobny powód bulwersującego zachowania nastolatka szokuje.

Nastolatek miał się wściec z powodu telefonu komórkowego

Do makabrycznego zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Ossowskiego w dzielnicy Raków w Częstochowie. W niedzielny wieczór, 20 listopada, około godziny 21:40, 15-letni chłopak zaatakował nożem swoją matkę, a następnie ojca, który stanął w obronie małżonki. Według nieoficjalnych informacji nastolatek wściekł się, kiedy jego matka zabrała mu telefon komórkowy.

Na temat bulwersującego incydentu wypowiedziała się policja. „Wczoraj (20.11), około godz. 21.40 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań w dzielnicy Raków 15-letni chłopak zaatakował nożem swoją matkę, a następnie ojca, który stanął w jej obronie (…) Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia. Nieletni i jego rodzice byli trzeźwi. 15-latek przebywa obecnie w szpitalu” – przekazała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, podkomisarz Sabina Chyra-Giereś.

Rodzice agresywnego nastolatka trafili do szpitala. Na szczęście życiu małżeństwa nie zagraża niebezpieczeństwo. Optymistyczną wiadomość w sprawie stanu zdrowia poszkodowanych potwierdziła oficer prasowa częstochowskiej policji. „Rodzice chłopaka z ranami ciętymi i kłutymi trafili do szpitala. Doznane obrażenia nie zagrażają ich życiu” – przyznała podkomisarz Sabina Chyra-Giereś.

W tej chwili funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora badają okoliczności rodzinnego dramatu. Warto podkreślić, iż wszyscy uczestnicy incydentu tj. nastolatek i jego rodzice byli trzeźwi.

„Czekamy na policyjne materiały z tej sprawy. Gdy materiały dotrą do prokuratury będziemy mogli nieco więcej powiedzieć w tej sprawie” – zaznaczył prokurator Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

źródło: Super Express, czestochowa.naszemiasto.pl

Zobacz również: