Justyna Żyła

Justyna Żyła umieściła w mediach społecznościowych wzruszający wpis. Łzy same cisną się do oczu. Okazuje się, że celebrytka jest w żałobie. Wszystko z powodu śmierci bliskiej osoby.

Śmierć Zbigniewa Cieślara wstrząsnęła Justyną Żyłą

Była żona Piotra Żyły we wzruszających słowach pożegnała zmarłego znajomego Zbigniewa Cieślara. Mężczyzna odszedł 11 listopada w wieku 51 lat po trudnej walce z ciężkim nowotworem kręgosłupa, żeber i miednicy.

Warto podkreślić, iż Zbigniew Cieślar był utytułowanym pilotem i kierowcą rajdowym, który zdobył nawet tytuł Mistrza Polski. Dodajmy, iż o swojej chorobie dowiedział się w 2021 roku. Wówczas po zwycięskich dla siebie mistrzostwach Polski stawił się na badania z powodu bólu kręgosłupa. Niestety diagnoza lekarzy była druzgocąca.

Znajomy Justyny Żyły walczył z ciężką chorobą. Podjął leczenie farmaceutyczne. Niestety jak się właśnie okazało, nowotwór go pokonał. Jak już wspomnieliśmy mężczyzna zmarł w piątek 11 listopada.

Informację na temat śmierci Zbigniewa Cieślara przekazała Grupa Rajdowo-Wyścigowa Rozdziele w swoich mediach społecznościowych.

„Są takie chwile kiedy człowiek nie wie co napisać lub powiedzieć. Niestety dziś ok godzin 21:00 odszedł od nas Zbigniew Cieślar. Rodzinie oraz bliskim znajomym składamy najszczersze kondolencje. Zbyszku SPOCZYWAJ W POKOJU. Szok i niedowierzanie…” – napisali koledzy zmarłego na Facebooku.

Przedwczesna śmierć rajdowca wstrząsnęła także Justyną Żyłą. Celebrytka nie kryła, że przykra wiadomość mocno ją poruszyła. Reakcja byłej uczestniczki „Tańca z Gwiazdami” była przejmująca.

„Nie mówimy żegnaj, lecz do zobaczenia” – zaznaczyła przygnębiona Justyna Żyła na swoich mediach społecznościowych.

Warto zwrócić uwagę, że zmarły sportowiec, podobnie jak Justyna Żyła, od lat zamieszkiwał Wisłę. Prawdopodobnie z tego powodu była żona popularnego skoczka narciarskiego znała Zbigniewa Cieślara.

źródło: Super Express

Zobacz również: