Piotr Gąsowski

Przykra wiadomość dotycząca Piotra Gąsowskiego ujrzała właśnie światło dzienne. Gospodarz programu „Twoja twarz brzmi znajomo” miał nieprzyjemny wypadek. Oto w jakim stanie jest w tej chwili gwiazdor Polsatu.

Piotr Gąsowski potrzebował pomocy ratowników medycznych

Popularny aktor uległ wypadkowi. Doszło do niego tuż przed spektaklem w Jarocinie. Sytuacja okazała się na tyle poważna, że musieli interweniować miejscowi ratownicy medyczni.

Informacja o kontuzji Piotra Gąsowskiego pojawiła się mediach społecznościowych. Post z niepokojącą wiadomością i zdjęciem przedstawiającym 58-letniego aktora z opatrzoną nogą umieścił jego kolega Janusz Chabior.

„Ratownicy z Jarocina postawili „Gąsa” na nogi. Zagraliśmy spektakl. Dobra robota. Dzięki chłopaki” – napisał Janusz Chabior na Instagramie.

Na zamieszczonym zdjęciu oprócz Piotra Gąsowskiego, Janusza Chabiora i dwóch ratowników medycznych widzimy lubianą aktorkę – Katarzynę Skrzynecką. Kobieta podobnie jak „Gąs” występuje w hicie Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Warto dodać, że incydent wydarzył się w trakcie trasy, w którą ruszyli artyści. Dokładnie rzecz biorąc, w tej chwili aktorzy jeżdżą po Polsce ze spektaklem komediowym „Wieczorek pożegnalny”.

Jak nie trudno się domyślić informacja o wypadku Piotra Gąsowskiego wywołała zaniepokojenie wśród jego fanów i bliskich. „Matko Święta, już myślałam, że po tym zębie będzie chwila spokoju. Uważajcie na siebie i Gąsa” – skomentowała Hanna Śleszyńska, była partnerka aktora.

„Przeżyliśmy chwile grozy, ale Gąs to wojownik. Zagramy spektakle w Jarocinie. Dziękujemy ratownikom z Pogotowia Ratunkowego w Jarocinie i pani fizjoterapeutce za pierwszą pomoc” – napisał z kolei wspomniany Janusz Chabior.

Do sytuacji odniósł się także sam poszkodowany tj. Piotr Gąsowski. „Czarnej serii ciąg dalszy. Wchodziłem na scenę, leżała skrzynka w kulisach, o którą się oczywiście potknąłem. […] Mam stłuczone kolano” – wyznał 58-latek.

źródło: Goniec

Zobacz również: