Jolanta Kwaśniewska
Foto: YouTube

Była pierwsza dama radzi sobie w życiu znakomicie. Chociaż pałac prezydencki opuściła wiele lat temu, nadal żyje jak w bajce. Nie musi narzekać na brak pieniędzy. Wszystko dlatego że Jolanta Kwaśniewska dobrze wiedziała, jaką drogą pójść po zakończonej prezydenturze swojego męża. 

Jolanta Kwaśniewska może sobie pozwolić na dostatnie życie

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego potrafiła znakomicie wykorzystać swoją popularność. Po wyprowadzce z pałacu prezydenckiego, zaczęła rozwijać swoją karierę na innych polach. Dzięki trafnym decyzją dziś była para prezydencka może się cieszyć pokaźnym majątkiem. Oto z czego żyje pani Jolanta i jej małżonek.

Jolanta Kwaśniewska i jej mąż są bodajże napopularniejszą parą prezydencką w naszym kraju. Chociaż kobieta nie mieszka w pałacu prezydenckim od 2005 roku, to nadal Polacy uwielbiają byłą pierwszą damę.

Była prezydentowa potrafiła znakomicie wykorzystać swoją popularność oraz zdobyte doświadczenie. Jest dziś bardzo aktywna. Dzięki temu miesięcznie na jej konto moze wpływać nawet kilkanaście tysięcy złotych. Czym dokładnie zajmuje się Jolanta Kwaśniewska?

Małżonka byłej głowy państwa chętnie występuje jako prezenterka w programach telewizyjnych. Poza tym pani Jolanta szkoli dyplomatów, wydaje książki, a także kieruje agencją nieruchomości „Royal Wilanów” i fundacją „Porozumienie bez Barier”. Trzeba jednak zaznaczyć, że za pracę w tej ostatniej instytucji nie pobiera wynagrodzenia.

Róznież były prezydent ma głowę do interesów. Aleksander Kwaśniewski często pojawia się w roli eksperta lub komentatora w mediach. Oprócz tego, polityk udziela gościnnych wywiadów. Oczywiście przedstawiciel Lewicy otrzymuje co miesiąc prezydencką emeryturę.

Małżeństwo Kwaśniewskich posiada co najmniej dwie nieruchomości. Pierwsza z nich to apartament na warszawskim Wilanowie. Mieszkanie liczy 83 metry kwadratowe. To właśnie tam głównie żyje dawna prezydencka para. Pani Jolanta z małżonkiem mają także domek na Mazurach. Działka wokół budynku zajmuje około 20 hektarów.

Niewątpliwie dzięki własnej zaradności para prezydencka ma zapewnione spokojne i komfortowe życie.

źródło: Goniec

Zobacz również: