Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski znów znalazł się w centrum uwagi. Co ciekawe nie chodzi o kolejną rolę tego wybitnego aktora, ale o życie prywatne 61-latka. Wiele wskazuje na to, że artysta planuje ogromne zmiany. Jednak na drodze do realizacji jego zamierzeń może stanąć jego była ukochana. 

Zbigniew Zamachowski ma słabość do kobiet

Jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce z pewnością jest wrażliwy na kobiece piękno. Zbigniew Zamachowski ma na swoim koncie trzy małżeństwa z: Anną Komornicką, Aleksandrą Justą i Moniką Richardson.

Aktualnie Zamachowski spotyka się z koleżanką po fachu – aktorką Gabrielą Muskałą. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia jakoby aktor planował wziąć ślub z obecną ukochaną. Teoretycznie jest to możliwe, ponieważ jego partnerka od 2015 roku nie jest już w związku z Grzegorzem Zglińskim.

Przeszkodą może się okazać sam Zamachowski, a dokładnie jego nieuregulowane sprawy prywatne. Artysta nie ma bowiem rozwodu ze swoją ostatnią żoną Moniką Richardson. Co ciekawe, była partnerka aktora wyznała jakiś czas temu, iż nie interesuje ja rozwód.

Zatem wszystko wskazuje na to, iż jeśli Zamachowski marzy o kolejnym ślubie, będzie musiał wziąć sprawy we własne ręce. Aktor powinien również liczyć na to, że Monika Richardson nie będzie mu stwarzała żadnych problemów przy rozwodzie. Czy rzeczywiście prezenterka nie stanie na drodze do jego szczęścia?

„Dotychczas było tak, że rozwody inicjowane były przez kobiety. Monika jakiś czas temu wyznała, że rozwód nie jest jej do niczego potrzebny i kompletnie ją to nie zajmuje. Ale teraz wszystko wskazuje na to, że to Zbyszek złoży pozew, by móc układać sobie życie z Gabrysią” – wyznał anonimowo przyjaciel pary z teatru.

Znajomy Zamachowskiego i Muskały dodał, iż status matrymonialny Zbigniewa przeszkadza nieco jego nowej kobiecie. Z tego powodu artysta chce jak najszybciej uporządkować swoje życie prywatne.

„Gabrysię uwiera trochę fakt, że Zbyszek formalnie jest mężem innej kobiety. On to widzi i rozumie, dlatego jest gotowy to zmienić” – stwierdził kolega aktorskiej pary.

źródło: Pomponik

Zobacz również: