wybuch gazu

Okropny wypadek miał miejsce wczoraj tj. 18 września w miejscowości Komarno-Kolonia. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z gospodarstw rolnych. Natomiast poszkodowanym okazał się rolnik. Kulisy dramatu są niezwykle makabryczne.

Potworny wypadek – ręka rolnika utknęła w siewniku

Jak już wspominaliśmy do makabrycznego zdarzenia doszło w sobotę po południu w miejscowości Komarno-Kolonia w gminie Konstantynów w powiecie bialskim. Dokładnie rzecz biorąc miejscowość ta znajduje się w województwie lubelskim.

Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie dotyczące wypadku na terenie jednego z gospodarstw rolnych. Poszkodowanym w groźnym incydencie miał być rolnik. Według informacji zgłaszającego, mężczyzna ucierpiał w trakcie pracy z maszyną rolniczą.

Na miejsce wypadku przybyli funkcjonariusze policji, straż pożarna, a także zespół ratownictwa medycznego. Okazało się, że niezbędna jest także pomoc Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z tego powodu do akcji ratunkowej zadysponowano śmigłowiec LPR.

Po przyjeździe na miejsce wypadku ratownicy medyczni zobaczyli rolnika z uwięzioną ręką w siewniku. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby pomóc poszkodowanemu mężczyźnie. Straż pożarna m.in. rozcięła i rozgięła elementy siewnika.

Lokalni dziennikarze podali iż poszkodowany rolnik z obrażeniami ciała trafił do miejscowego szpitala. Teraz znajduje się pod opieką lekarzy. Póki co służby nie podały w jakim stanie znajduje się pokrzywdzony mężczyzna. Jednak prawdopodobnie taka informacja ujrzy niebawem światło dzienne.

Oczywiście aktualnie funkcjonariusze policji próbują ustalić szczegółowe okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Niewątpliwie jednak to, co wydarzyło się w gospodarstwie rolnym w województwie lubelskim, jest niezwykle makabrycznym incydentem.

źródło: lublin112.pl

Zobacz również: