Krzysztof Ibisz
foto: Instagram/krzysztof_ibisz_official

Znakomite wieści dla sympatyków Krzysztofa Ibisza. Dziennikarze jednego z kolorowych portali właśnie donieśli, iż 57-letni dziennikarz Polsatu ma ogromne powody do świętowania. Powiększyła się bowiem jego rodzina.

Krzysztof Ibisz po raz kolejny został ojcem

Wspaniała wiadomość ujrzała światło dzienne. Otóż Krzysztof Ibisz i jego żona – Joanna doczekali się pierwszego wspólnego dziecka.

Przypomnijmy, iż Joanna i Krzysztof Ibisz wzięli ślub w 2021 roku. Para poznała się w 2019 roku. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Małżonka gwiazdy Polsatu jest lekarzem i ekspertką od akupunktury. Kobieta dała się poznać szerszej widowni kilka lat temy, kiedy wystąpiła w programie „Top model”.

Warto podkreślić, iż dla Krzysztofa Ibisza bycie ojcem nie jest czymś nowym. Dziennikarz ma bowiem już dwóch synów. Chłopcy – Vincent i Maksymilian to owoce jego poprzednich związków. Teraz urodziło się jego trzecie dziecko.

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Ibisz słynie w show-biznesie między innymi z tego, że ma bardzo dobre relacje z byłymi partnerkami. Dzięki temu jego kontakty z synami również są znakomite.

Maksymilian – najstarszy syn Krzysztofa, ma 23 lata i prawdopodobnie chce pójść w ślady ojca. Chłopak studiuje bowiem dziennikarstwo i często pojawia się na Instagramie utalentowanego taty. Drugi potomek prezentera Polsatu to Vincent. Chłopiec ma 16 lat i jest owocem związku z dziennikarką Anną Nowak-Ibisz, znaną jako „Pani Gadżet”.

Co ciekawe, Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna chętnie dzielili się z wielbicielami informacjami o przebiegu ciąży. W social mediach małżeństwo nie tylko podzieliło się z fanami tą radosną wiadomością. Prezenter i jego ukochana bez skrępowania relacjonowali użytkownikom Instagrama przygotowania do dnia narodzin ich wspólnego dziecka.

Informację na temat narodzin trzeciego dziecka Krzysztofa Ibisza dziennikarze otrzymali od anonimowego informatora. Według jego słów gwiazda Polsatu i jego małżonka Joanna są bardzo szczęśliwi.

Co ważne poród odbył się bez niespodziewanych komplikacji. Dziecko miało przyjść na świat zaledwie kilka dni przed planowanym terminem. Maluszek jest zdrowy. Podobnie jak jego mama.

źródło: Pomponik

Zobacz również: