Putin

Sensacyjne wieści napłynęły z Rosji. Opozycyjne media doniosły, iż doszło do zamachu na życie Władimira Putina. Oto szczegóły zdarzenia.

Władimir Putin został zaatakowany w trakcie jazdy samochodem

Jeden z opozycyjnych kanałów poinformował, że niedawno doszło do zamachu na życie prezydenta Rosji. Podobno zaatakowano konwój, w którym jechała limuzyna Władimira Putina.

W pojeździe rosyjskiego przywódcy rzekomo „rozległ się potężny huk”. Następnie z miejsca, gdzie znajduje się lewa przednia opona, zaczął wydobywać się gęsty dym. Kierowcy udało się jednak bezpiecznie zatrzymać auto, a dyktatorowi nic się nie stało.

Zdaniem mediów podczas rzekomego zamachu na prezydenta Rosji, zablokowano również inny samochód. Chodzi o auto, które eskortowało limuzynę Władimira Putina. „Potem znaleziono ciało mężczyzny prowadzącego karetkę, która zablokowała pierwszy samochód” – zaznaczono.

Co ciekawe, podobno postępowanie w sprawie tego incydentu jest ściśle tajne. Teraz trwa dochodzenie. Szef ochrony prezydenta i kilku innych członków personelu już poniosło surowe konsekwencje. Wszyscy oni trafili do aresztu lub zostali zawieszeni.

Warto podkreślić, iż nie ma możliwości, aby zweryfikować powyższe doniesienia. Część osób uważa, że sensacyjne informacje na temat zamachu na Władimira Putina przekazał były funkcjonariusz rosyjskiego wywiadu, który podpadł na Kremlu i został „wygnany”. Z tego powodu podawane przez niego wieści mają być w pełni wiarygodne.

Jest jednak spora grupa osób, która uważa zupełnie inaczej. Według nich do tego typu wiadomości należy podchodzić z dużym dystansem.

źródło: Fakt

Zobacz również: