atak nożownika

Policja przekazała wstrząsające informacje. Nie żyje troje małych dzieci, w tym niemowlę. Po przyjęciu niepokojącego zgłoszenia mundurowi odnaleźli nieprzytomne maluszki. Niestety na pomoc było już za późno.

Prawdopodobnie matka skrzywdziła własne dzieci

Do tragedii doszło w poniedziałek rano. „Trójka dzieci, trzyipółmiesięczna dziewczynka, czteroletnia dziewczynka i siedmioletni chłopiec, została znaleziona około 4:40 nad ranem na plaży, tuż nad wodą na Coney Island” – przekazali przedstawiciele władz. „Ich 30-letnia mama została znaleziona w pobliżu i wyglądała na „przybitą” – dodali natomiast policjanci.

Niestety cała trójka dzieci nie żyje. Teraz śledczy próbują ustalić okoliczności, w których zginęły maluszki. Znane są już pierwsze informacje na temat tego potwornego zdarzenia.

Matka dzieci trafiła do komisariatu. Jednak ze względu na jej stan nie jest możliwe jej przesłuchanie. Policja czeka na moment, kiedy będzie można z kobietą porozmawiać.

„Matka była mokra. To, czy była na deszczu, czy była w wodzie, jest w tym momencie spekulacją. Była mokra, była boso i nie była komunikatywna” – podał szef departamentu nowojorskiej policji Kenneth Corey.

Okazuje się, że policjanci poszukiwali dzieci w związki ze zgłoszeniem dokonanym przez ich krewnego. Człowiek ten zadzwonił na policję twierdząc, że maluchy mogły znaleźć się w niebezpieczeństwie.

„Intensywne poszukiwania matki i dzieci rozpoczęły się około trzy godziny wcześniej, kiedy krewny zadzwonił na policję, wyrażając obawy, że mama mogła skrzywdzić dzieci” – wyjaśnił Corey.

Funkcjonariusze policja dotarli do mieszkania rodziny około godziny 1:40 w nocy. Jednakże nikt nie otworzył im drzwi. Stróże prawa spotkali natomiast w budynku ojca dzieci, który również obawiał się o bezpieczeństwo swoich pociech. Mężczyzna poinformował mundurowych, iż matka mogła zagrać je na plażę na Coney Island.

Policja niezwłocznie udała się we wskazane miejsce. Najpierw policjanci znaleźli matkę. Z kolei około 3 kilometry dalej znajdowały się nieprzytomne dzieci.

„Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania ratujące życie, w tym resuscytację krążeniowo-oddechową dzieci. Dzieci zostały przewiezione do szpitala Coney Island, gdzie niestety stwierdzono ich zgon” – przekazał szef departamentu nowojorskiej policji.

W tej chwili służby prowadzą śledztwo, które ma dać odpowiedź na pytanie, co faktycznie wydarzyło się nad morzem.

źródło: Polsat News

Zobacz również: